kafedu1400

دوره تعمیرات موبایل تضمینی و عملی به همراه دیپلم در تبریز

 

دوره آموزش تعمیرات موبایل؛ چرا و چگونه باید آموخت؟

دوره آموزش تعمیرات موبایل، یکی از حوزه های نوینی است که یادگیری و آموزش آن، متقاضیان زیادی پیدا کرده  است. هرچند تعداد زیادی از افراد خواهان پیشرفت در زندگی کاری خود هستند به این رشته جذب شده اند ولی بیشتر مردم، چندان آن را جدی نمی‌گیرند.

این اتفاق دارای عیب های زیادی است ولی یک مزیت بسیار جدی دارد؛ این حرفه هنوز به طور کامل اشباع نشده و دارای فرصت‌های گرانبهایی است. اگر شما هم از جمله کسانی هستید که به موفقیت در حوزه  تعمیرات موبایل علاقمندید، یا حتی هنوز هم برای ورود به این رشته مطمئن نیستید، مطالعه توضیحات این مقاله می‌تواند کمک کند تا شغلی با آینده ی خوب به دست آورد.

معرفی جامع دوره تعمیرات موبایل

افزایش استفاده از موبایل در کارهای مختلف  سبب شده تصور زندگی بدون وجود موبایل برای افراد غیر ممکن تلقی شود. بنابراین با توجه به استفاده روزانه از تلفن همراه عمر استفاده از آن و قطعات آن کم شده و حتمن نیاز به تعمیر و تعویض خواهد داشت.

علاوه بر این  قیمت گوشی‌های موبایل با بالا رفتن مدل ها و پیشرفته شدن آنها هر روز افزایش می یابد تا جایی که بات خراب شدن آنها نمیتوان گوشی ها را کنار گذاشت و گوشی جدیدی تهیه کرد بلکه تعمیر کردن آنها مطمئنا برای مصرف‌کننده ارزشمندتر و بصرفه تر از خرید آن است.

بازار کار و تقاضای تعمیرات موبایل برای کسانی که علاقمند به رشته ی تعمیر گوشی تلفن همراه هستند همواره با توجه به شرایط فعلی اقتصادی در تمام شهر ها و کشور ها زیاد است.

شما نیز میتوانید با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات گوشی موبایل بدون هیچ پیش نیازی به صورت حرفه ای برای ورود به این بازار آماده شوید و در طول این دوره آموزشی هر آنچه را که باید برای عیب یابی و تعمیر یک گوشی موبایل بدانید تا بتوانید مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود جذب کنید فرا بگیرید.

تمامی این آموزش ها در تمام موسسه های آموزش تعمیرات موبایل ارائه نمیشود و برای اینکه از این خدمات بهره ببرید بهتر است در آموزشگاه های معتبر که دارای دوره های تضمینی برای آموزش تعمیر موبایل هستند ثبت نام کنید تا پس از گذراندن دوره ی تئوری و عملی مدرک وابسته به سازمان فنی و حرفه ای را دریافت کنید که همان دیپلم فنی است.

آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف در شهر تبریز دارای این دوره ها با شرایط ذکر شد ه است و علاقمندان میتوانند با اطمینان خاطر در کلاس های این آموزشگاه شرکت کنند و به شغلی با آینده پر درآمد برسند.

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

موبایل یا گوشی همراه تکنولوژی هست که امروزه وارد زندگی همه شده است. در کشور ایران بیش از 100 میلیون تلفن همراه فعال وجود دارد و از آنجایی که گوشی های هوشمند در زندگی روزمره جایگاه ویژه ای دار د ، بنابراین موبایل و فناوری به عنصری ضروری در زندگی انسان تبدیل شده است.

پس افزایش استفاده از گوشی همراه به این معنی است که این تلفن های همراه در بخش تعمیر، نگهداری و خدمات فنی بزرگی لازم و ضروری است .

بنابراین کسانی که سر رشته ای از حرفه ی تعمیر موبایل داشته باشند و میتوانند با ورود به این شغل بازار کار خوبی برای خود به ارمغان بیاورند و طبیعتا شغلی پر در آمد در انتظار تکنسین های تعمیرات گوشی موبایل خواهد بود.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای تعمیر موبایل

آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف در تبریز  به افراد شرکت کننده در دوره تعمیرات موبایل مدرک فنی و معتبر ارائه میدهد و علاقمندان به دریافت مدرک دو زبانه سازمان فنی و حرفه ای، می توانند از طرف آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده و ضمن شرکت در آموزن تئوری و عملی، در صورت قبولی در آزمون اقدام به دریافت مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل کنند .

مدرک فنی و حرفه ای یا همان دیپلم تعمیرموبایل در حقیقت گواهی و مجوز شروع کار در ایران به شمار می رود که افرادی که قصد مهاجرت به کشور های خارجی دارند می توانند با داشتن مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل رزومه خود را تقویت کرده  و به آسانی کسب و کاری را شروع کرده و در آمدی به دست آورند.

دوره آموزش تعمیرات موبایل در تبریز از صفر تا صد در آموزشگاه کاف همچون آکادمی  Udemy  با کار عملی و تخصصی بر روی انواع مختلف گوشی های اندروید و آیفون از مبتدی تا حرفه ای ارائه میشود.

 مباحثی که در این دوره آموزش داده میشود عبارتند از : تعمیرات سخت افزار و نرم افزار گوشی های مختلف اندروید و آیفون به صورت صفر تا صد و کامل در بخش های مختلف میباشد که توسط اساتید مجرب این حرفه برگزار خواهد شد.

در آموزشگاه کاف در تبریز، آموزش تعمیرات موبایل در 2 بخش جداگانه  برای  تعمیرات سخت افزار موبایل و تعمیرات نرم افزار موبایل برگزار میشود.کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای تعمیرات موبایل و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در تعمیر موبایل به صورت پروژه محور برگزار میگردد.

شرکت کنندگان میتوانند از خدمات خوب آموزشگاه کاف از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده کنند.

پس از تمام شدن دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را اخذ کرده و با استفاده از آن میتوانند برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه تعمیرات موبایل به صورت قانونی و معتبر اقدام کنند.

بر خلاف آموزشگاه های تعمیرات موبایل دیگر  ،که بیشتر محیطی تئوری دارند، کاف از روز اول متقاضیان را با کار عملی به صورت فیزیکی آشنا می‌کند.

کارشناسان این آموزشگاه علاوه بر آموزش مباحث اصلی و تخصصی، مهارت‌هایی مانند ارتباط با مشتری، هزینه قطعات و خرید قطعات از داخل و خارج کشور را به کار آموزان آموزش می‌دهند.

منبع : آموزشگاه کاف kaf-edu.com

 

 

kafedu1400

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋