کمپرسور هواکوب

هواکوب معتبرترین مرکز فروش کمپرسور در تهران و ارائه دهنده خدمات تعمیر انواع کمپرسور صنعتی می‌باشد. برای مشاهده محصولات و خدمات این مجموعه به وبسایت " havakoob.com " مراجعه کنید.

کمپرسورهای پیستونی کولر گازی کدامند؟ همه چیز در مورد کمپرسورهای پیستونی کولر گازی

می خواهید در مورد کمپرسور های پیستونی کوار گازی بدانید؟ قصد خرید کمپرسور پیستونی دارید؟ خواندن این مقاله با عنوان "" می تواند به شما در فهم بیشتر از کمپرسورهای پیستونی کولر گازی کمک کند. با آیدت هواکوب همراه باشید.

شرکت هواکوب با بیش از یک دهه فعالیت و سابقه کاری در زمینه فروش و تعمیرات کمپرسور در انواع مدل‌های مختلف آماده خدمت رسانی به مشتریان کمپرسورها می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور ها و پشتیبانی هواکوب به سایت هواکوب سپنتا با آدرس www.havakoob.com مراجعه کنید.

کمپرسورهای کولری گازی انواع متعددی دارند. یکی از انواع کمپرسورهای کولر گازی کمپرسور روتاری است. این کمپرسور مناسب استفاده در نقاط شمالی مانند گیلان و مازندران دارد. چرا که این مناطق آب و هوای متعادلی دارند. استفاده از کمپرسور های روتاری در جنوب کشور ایران توصیه نمی شود چرا که آب و هوای جنوب ایران گرم و خشک است و این کمپرسور تحمل گرمای بیش از حد ندارد و با داغ کردن بیش از حد از کار می افتد. ظرفیت کمپرسورهای روتاری به گفته ی متخصصان بین هفت هزار تا سی و شش هزار بی تی یو است. هنگام خرید کولرگازی در صورتی که در شمال کشور ایران زندگی می کنید باید به این موضوع دقت کنید.

کمپرسور دیگر کمپرسور مارپیچی است که نام دیگر آن کمپرسور اسکرول است. در واقع نام اصلی این کمپرسور اسکرول است. درون کمپرسورهای اسکرول یا مارپیچی دو مارپیچ که یکی از آن ها متحرک است و مارپیچی که ثابت است وجود دارد.

ظرفیت کمپرسورهای مارپیچی یا اسکرول بین بیست و چهار هزار تا نود و شش هزار بی تی یو است و ضریب عملکرد بهتری نسبت به باقی کمپرسورهای کولر گازی دارد. نوع دیگر کمپرسورهای کولر گازی تی تری است که فناوری مدرن تری نسبت به باقی کمپرسورهای کولر گازی دارد. ویژگی فوق العاده این کمپرسور که آن را از باقی کمپرسورهای کولر گازی متمایز می کند توانایی کار کردن آن در تمام مناطق آب و هوایی است. این نوع کمپرسورها قدرت و مصرف انرژی بسیار مناسبی دارند. ویژگی های ایده آل این کمپرسور سبب شده است که شرکت های تولید کننده کولر و اسپلیت از این نوع کمپرسور کولری گازی در فناوری ها خود استفاده کنند چرا که راندمان مناسب تری در مقابل باقی کمپرسورهای کولرگازی دارد و در کنار آن هزینه استفاده از آن بسیار اقتصادی تر از باقی کمپرسور های کولر گازی است.

همه چیز در مورد کمپرسورهای پیستونی کولر گازی

کمپرسور های پیستونی از سابقه دارترین کمپرسورهای کولر گازی هستند. کمپرسور های کولرگازی پیستونی از قدیم کاربرد دارند و در انواع یخچال ها و کولرگازی های موجود در خانه ها وجود دارند.

کمپرسورهای پیستونی کولر گازی به شیوه ای متفاوت با باقی کمپرسورهای کولر گازی کار می کنند. طرز کار این نوع کمپرسورها به گونه ای است که با حرکت پیستون فعالیتشان آغاز می شود. طرز کار کمپرسورهای پیستونی کولر گازی با پیستون های ماشین ها و خودرو ها شباهت بسیار دارد و از این سبب شاید به آن ها کمپرسور پیستونی نسبت داده اند.

یکی از ویژگی های متمایزکننده کمپرسورهای پیستونی کولر گازی قدرت و استقامت بالای آن ها است. از این رو از این کمپرسورهای کولر گازی در مناطق جنوبی کشور ایران استفاده بیشتری می شود. یکی از ویژگی های منفی کمپرسورهای کولری گازی آلودگی صوتی است که ایجاد می کنند. البته می توان راه حل هایی برای این مسئله پیدا کرد اما مصرف انرژی بالایی نیز این نوع کمپرسورهای کولری گازی دارند.

طبق مشخصات فنی کمپرسورهای کولر گازی پیستونی آن ها ظرفیت هجده هزار تا سی و شش هزار بی تی یو ایجاد می کنند. ناگفته نماند از دیگر نام های کمپرسور پیستونی می توان به کمپرسورهای کولز گازی رفت و برگشت اشاره کرد.

کمپرسور هواکوب

هواکوب معتبرترین مرکز فروش کمپرسور در تهران و ارائه دهنده خدمات تعمیر انواع کمپرسور صنعتی می‌باشد. برای مشاهده محصولات و خدمات این مجموعه به وبسایت " havakoob.com " مراجعه کنید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋