حامی نور

فروشگاه آنلاین تجهیزات و لوازم نور پردازی
 ۴ نفر را دنبال می کند

راهکار لوکس شدن استخر کاملا تضمینی

یکی از فضاهایی که با نورپردازی می تواند شکل ظاهری زیبایی پیدا کند انواع استخر می باشد. که این استخرها می توانند در حیاط منازل ، ویلاها و یا در سطح شهر و استخر عمومی قرار گرفته باشند. در واقع یکی از جذابیت هایی که می تواند فضای استخر شما را پرطرفدارتر کند نورپردازی صحیح و درست و استفاده از روشنایی مناسب است.

چراغ استخری ، آپشن مدرن

چراغ استخری نقش مهمی در نورپردازی دارد و می توانند جلوه خاص و زیبایی به یک محیط ببخشد. از آنجا که امروزه توجه به زیبایی محیط و استفاده از عناصر مختلف تزئینی ، گسترش زیادی یافته است. به همین دلیل کاربرد چراغ و روشنایی ، اهمیت یافته است و با تولید چراغ هایی با تنوع بالا این امکان فراهم شده است تا در اماکن مختلف نورپردازی مورد توجه قرار گیرد.

این چراغ کاملاً ضد آب میباشد و برای اینکه خطر برق گرفتگی نداشته باشد دارای ولتاژ 12v یا 24v  است. از چراغ استخری می توان در فضاهای مختلف استفاده کرد اما همانطور که از نام آن پیداست بهترین محیط برای بهره بردن از این چراغ اطراف استخر می باشد.

 

نکات قابل توجه در استفاده از لامپ استخری

جهت تامین روشنایی استخرها می توان از انواع چراغ با رنگ نورهای متفاوت استفاده کرد. ترکیب این نورها در کنار هم می تواند جذابیت ویژه ای را ایجاد کند. البته در انتخاب این روشنایی باید به ضد رطوبت بودن آنها توجه کرد و همه این ویژگی ها به نوع و کاربری استخر نیز بستگی دارد. البته در نورپردازی این فضاها المان های دیگر نیز حائز اهمیت هستند.

به طور مثال کاشی کاری به کار رفته درون استخر می تواند اثر قابل توجهی بر تابش نور داشته باشد. به این صورت که اگر رنگ کاشی ها در استخر شما آبی تیره، سبز یا آبی مایل به خاکستری باشد. در این صورت می توانید از ردیفی از نورهای گرم در آب استفاده نمایید تا زیبایی آب استخر را دوچندان کند. در انتخاب چراغ استخری باید به این نکته توجه شود که علاوه بر ایجاد نور زیبایی بصری نیز ایجاد کنند.

 

اطلاعات فنی در مورد چراغ استخری :

چراغ استخری حتما باید کاملا ضد آب بوده و دارای استاندارد IP68 باشد.

 چراغ استخری به علت خطر برق گرفتگی حتما باید دارای ولتاژ کاردکرد  ۱۲v  یا ۲۴v  باشد.( به همین علت قبل از مسیر سیم کشی ، تغذیه یا ترانس نصب می گردد و ولتاژ را کم میکند )

هر چه فاصله ترانس از چراغ استخری بیشتر شود ،سیمی با قطر بیشتر باید انتخاب گردد. ( کابلهای مفتولی از کابلهای افشان در آب با کیفیت ترند )

قطر کابل برای چراغ استخری و آبنما به تعداد چراغهایی که به یک کابل متصل می شود و همچنین توان هر یک از  چراغهای استخر بستگی دارد.

ویژگی های چراغ های استخری یا داخل آب :

  • درجه حفاظت ( ضد آب بودن )

  • زاویه تابش لنز
  • قابلیت تولید نور در رنگ های مختلف RGB
  • دارای ضمانت رسمیدر مدلهای توکار و روکار
  • در اندازه و رنگهای مختلف

 

خرید چراغ استخری در بهترین فروشگاه لوازم روشنایی و نور پردازی

شما می توانید برای خرید چراغ استخری در مدل های مختلف و همچنین اطلاع از قیمت روز به فروشگاه اینترنتی حامی نور مراجعه نمایید.

حامی نور

فروشگاه آنلاین تجهیزات و لوازم نور پردازی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
فروشگاه اینترنتی پوست کالا
دمت گرم عجب استخری
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋