گیتا خوش صدا

گیتا خوش صدا

دانشجوی موسیقی، نوازنده تار، علاقمند به یادگیری، عاشق رقص و آواز
توسط ۲ نفر دنبال می شود
 ۳ نفر را دنبال می کند

ازدحام باورنکردنی مردم برای دیدن محمدرضا گلزار!

پس از حاشیه‌های گریه دختر‌های دهه هشتادی برای رضا گلزار، انتشار تصاویر جدیدی از او در تجمع طرفدارانش کاربران را شوکه کرد!

برترین‌ها: پس از حاشیه‌های گریه دختر‌های دهه هشتادی برای رضا گلزار، انتشار تصاویر جدیدی از او در تجمع طرفدارانش کاربران را شوکه کرد!

محمدرضا گلزار امروز در بازار موبایل تهران برای تبلیغات شرکتی حاضر شد که در پی حضور این بازیگر پرحاشیه ازدحام زیادی شکل گرفت.

ازدحام باورنکردنی مردم برای تماشای رضا گلزار!

واکنش برخی کاربران در این رابطه را بخوانید:

* کاربری به اسم رضا واکنش نشان داد: برخی به وجود این تعداد از هواداران شبهه وارد کردند و مدعی شدند که این بازیگر با روش هایی مانند پرداخت پول، جمعیتی را به فروشگاه ها و محل حضورش می کشاند تا با خبرسازی ها و برپاکردن جنجال هایی مدام در صدر اخبار باشد هرچند هیچ دلیل مستندی برای این ادعا ارائه نشده است و نمی توان خیلی روی آن حساب کرد.

* وحید، فعال توئیتری هم نوشته: واقعا باید بررسی بشه این آدم ها از کجا آمده اند که نه دغدغه گرانی دارند و نه دغدغه فشار اقتصادی! قطعا باید جامعه شناس ها و روان‌شناس ها این نوع رفتارها را بررسی کنند.

* مریم، فعال توئیتری هم اینگونه اظهارنظر کرد: سوپر استار بودن به کلمه نیست، یک سبک زندگی است که نباید برای کسب درآمد و برندینگ مردم را فدا کنید.

ازدحام باورنکردنی مردم برای تماشای رضا گلزار!

ازدحام باورنکردنی مردم برای تماشای رضا گلزار!

گیتا خوش صدا
گیتا خوش صدا دانشجوی موسیقی، نوازنده تار، علاقمند به یادگیری، عاشق رقص و آواز

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋