گیـــــــگ gig

گیـــــــگ gig

روزمرگی های یک خوره تکنولوژی، بازی، لپ تاپ و ماشین
توسط ۳ نفر دنبال می شود

گلکسی S23 FE ظاهراً در زمستان امسال و پس از گوشی های تاشو عرضه می شود

گلکسی S23 FE ظاهراً زمستان و بعد از گوشی‌های تاشو از راه می‌رسد

روز گذشته گزارش‌های مختلفی در مورد معرفی زودهنگام آن در تابستان سال جاری منتشر شد.

کمتر از ۲۴ ساعت گذشته گزارش‌هایی در مورد معرفی احتمالی گلکسی S23 FE سامسونگ در تابستان سال جاری منتشر شد. حالا یکی از منابع بازار می‌گوید این خبر صحت ندارد و گلکسی S23 FE ظاهراً زمستان امسال از راه می‌رسد.

خبرهای مختلفی در مورد تلاش سامسونگ برای توسعه گلکسی S23 FE منتشر شده است. هنوز این شرکت به صورت رسمی اعلام نکرده که موبایل جدید چه زمانی به بازار عرضه می‌شود. روز گذشته گزارش‌های مختلفی در مورد معرفی زودهنگام آن در تابستان سال جاری منتشر شد. اما حالا خبرهای دیگری منتشر شده که خبر قبلی را تکذیب می‌کند.

گلکسی S23 FE ظاهراً زمستان و بعد از گوشی‌های تاشو از راه می‌رسد

گلکسی S23 FE چه زمانی از راه می‌رسد؟

در یکی از گزارش‌های منتشر شده طی ۲۴ ساعت گذشته به این موضوع اشاره بود که سامسونگ به دلیل مشکلات فروش دستگاه‌های سری گلکسی S23 در سه ماهه دوم سال جاری، ممکن است نسخه FE را زودتر از نسل جدید گوشی‌های تاشو خود معرفی کند. اگر این تحلیل درست باشد باید منتظر نسخه FE در تابستان سال جاری باشیم.

این خبر روز گذشته رسانه‌ای شد که البته خبر رسمی نبود و به صورت غیررسمی گزارش‌هایی در مورد آن منتشر شده بود. حالا یک منبع آگاه دیگر می‌گوید این تحلیل درست نیست و سامسونگ گلکسی S23 FE زمستان از راه می‌رسد. این منبع خبری می‌گوید هیچ نشانه‌ای مبنی بر عرضه زودهنگام نسخه FE وجود ندارد.

چندین احتمال در مورد این گوشی هوشمند مطرح می‌شود که باید دید کدام یک عملی می‌شود. یکی از احتمالات می‌گوید گلکسی S23 FE تابستان و قبل از نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ از راه می‌رسد. سناریو دیگری معرفی این گوشی هوشمند را به پاییز سال جاری موکول می‌کند و می‌گوید سامسونگ قصد ندارد تابستان نسخه FE را معرفی کند.

در این بین آخرین گزارش غیررسمی در مورد تاریخ رونمایی این گوشی هوشمند از معرفی آن در زمستان سال جاری خبر می‌دهد.

گیـــــــگ gig
گیـــــــگ gig روزمرگی های یک خوره تکنولوژی، بازی، لپ تاپ و ماشین

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋