گیـــــــگ gig

گیـــــــگ gig

روزمرگی های یک خوره تکنولوژی، بازی، لپ تاپ و ماشین
توسط ۳ نفر دنبال می شود

مایکروسافت بینگ به موتور جستجوی پیش فرض چت ربات ChatGPT تبدیل شده است

مایکروسافت بینگ به موتور جستجوی پیش‌فرض چت‌بات ChatGPT تبدیل شد

مایکروسافت در کنفرانس بیلد 2023 اعلام کرد که ChatGPT از این پس از بینگ به‌عنوان موتور جستجوی پیش‌فرض خود استفاده می‌کند.

کنفرانس بیلد امروز شاید مختص مایکروسافت باشد، اما امروز از قابلیت جدیدی برای چت‌بات ChatGPT هم رونمایی شد. این غول دنیای فناوری می‌گوید چت‌بات معروف شرکت OpenAI حالا به‌صورت پیش‌فرض برای انجام جستجوهای خود از جستجوگر بینگ استفاده خواهد کرد.

مایکروسافت امروز اعلام کرد که ChatGPT با یک قابلیت جدید می‌تواند جستجوهای خود را از طریق بینگ در سطح وب انجام دهد. این ویژگی از امروز برای کاربران سرویس ChatGPT Plus در دسترس قرار می‌گیرد و به‌زودی از طریق پلاگین‌ها برای کاربران معمولی عرضه خواهد شد.

«یوسف مهدی»، رئیس بازارهای مصرف‌کنندگان مایکروسافت می‌گوید همکاری با OpenAI تأثیر مهمی در توسعه نسخه جدید بینگ داشته است. حالا ChatGPT هم به‌شکل پیش‌فرض به این موتور جستجوی کلاس جهانی دسترسی پیدا می‌کند تا به اطلاعات به‌روز دسترسی داشته باشد و بتواند پاسخ‌های بهتری به کاربران ارائه کند.

مایکروسافت بینگ به موتور جستجوی پیش‌فرض چت‌بات ChatGPT تبدیل شد

همان‌طور که بینگ از GPT-4 برای پاسخگویی به کاربران استفاده می‌کند و ارجاع پاسخ‌ها را به‌صورت لینک در اختیار مخاطبان می‌گذارد، چت‌بات ChatGPT هم به‌دنبال دسترسی به موتور جستجو و داده‌های وب از رویکردی مشابه برای ارجاع‌دادن به محتواها بهره خواهد گرفت.

استفاده از بینگ در ChatGPT برای مایکروسافت هم سودمند است. این شرکت اخیراً سعی داشت سامسونگ را به استفاده از موتور جستجوی خود ترغیب کند، اما این رقابت را به گوگل واگذار کرد. از سوی دیگر، مایکروسافت هم در بینگ چت از همان سیستم پلاگین‌های ChatGPT پشتیبانی می‌کند تا قابلیت تعامل بین پلاگین‌ها این دو سرویس مهیا شود.

گیـــــــگ gig
گیـــــــگ gig روزمرگی های یک خوره تکنولوژی، بازی، لپ تاپ و ماشین

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋