فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۳۴ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

برای عید دکوراسیون خانه را نو نوار کنید

برای عید دکوراسیون خانه را نو نوار کنید

اگر قصد تغییر دکوراسیون منزل برای سال جدید را دارید می توانید با این ایده های جدید و به روز، دکوراسیون بهاری زیبایی برای خانه تان ایجاد کنید.

دکوراسیون بهاری برای عید نوروز

یکی از زیباترین و دل انگیزترین فصلهای سال ، فصل بهار است. در این فصل زیبا می توان از زیبایی های طبیعت الهام گرفت و بهار را وارد خانه های خود نمود و روح و روان خود و فضای خانه را بهاری کرد.

با تزئینات و دکوراسیون بهاری در خانه احساس تازگی و طراوت ایجاد نمایید و فضای خانه پر از گرما و لطافت بهاری کنید. برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون خانه و چیدن دکوراسیون مطابق فصل بهار در این بخش از دنیای مد فان ایده هایی آورده ایم که شما را با آنها آشنا خواهیم کرد تا بتوانید یک دکوراسیون بهاری زیبا بچینید.

دکوراسیون بهاری منزل

نور پردازی کنید

یکی از کم هزینه ترین ایده هایی که برای داشتن یک دکور بهاری، نورپردازی طبیعی در محیط منزل است. برای این کار لازم است پرده ها را کنار بزنید تا نور به درون خانه شما راه یابد و بتوانید از زیبایی های فصل بهار لذت ببرید.

پرده ها را تعویض کنید

معمولا در زمستان بسیاری از افراد از پرده های ضخیم استفاده می کنند. با فرا رسیدن بهار وقت آن رسیده است که پرده های ضخیم خود را تعویض کنید و به جای آن از پرده های نازک و توری استفاده کنید . پرده های جدید را با رنگ دیوارها و مبل ها هماهنگ کنید.

دکوراسیون بهاری

دیوار ها را رنگ کنید

برای بهاری ساختن حال و احوال خانه دیوارها را با رنگهای بهاری رنگ آمیزی کنید اما تنها راه بهاری شدن خانه، رنگ کردن دیوارها نیست. رنگ آمیزی میتواند از طریق پرده، کوسن، گلدان، قاب و حتی ظروف مورد مصرف در خانه هم انجام شود.

استفاده از گل ها

شما برای داشتن یک دکوراسیون بهاری نیازی به تغییر تمامی وسایل خود ندارید ، بلکه تنها کافی است از گلدان های گل طبیعی در فضا برای رسیدن به یک چیدمان بهاری بهره بگیریدو دسته گل زیبایی با رنگ های شاد روی میز قرار دهید. با آوردن گل های تازه به داخل خانه عطر گل های لوندر، پونه و گل رز را نفس بکشید.

همچنین شما می توانید گل های رونده و گل های آپارتمانی را گوشه منزل خود بگذارید و حس و حال بهار را وارد خانه نمایید . استفاده از گل های گلخانه ای در تراس یا رسیدگی به باغچه حیاط نیز سبب می شود شما به راحتی بدون صرف هیچ گونه هزینه ای به این دکوراسیون زیبا برسید.

با فرش های رنگی خانه را بهاری کنید

اگر در زمستان تمام خانه را با فرش و موکت پوشانده اید ، اکنون وقت آن رسیده که تنها قسمتی از خانه را فرش بیاندازید و باقی فرش ها را جمع کنید . شما می توانید با استفاده از فرش های سنتی با رنگ روشن فضای خانه تان را بهاری کنید.

از قاب های رنگی مخصوص بهار استفاده کنید

قاب های رنگی زیبا شما را به یک دکوراسیون بهاری نزدیک می کند. بنابراین بهتر است تابلوهایی از طبیعت زیبا و گل های رنگارنگ بهاری را به دیوار خود نصب کنید و از حال و هوای بهاری خانه خود لذت ببرید.

چیدمان بهاری منزل

رنگ مبلمان در زیبایی خانه تاثیر دارد

برای اینکه خانه شما حال و هوای بهاری به خود بگیرد ، رنگ مبلمان شما بهتر است روشن باشد . رنگ های روشن در فضا سبب می شوند حال شما همیشه خوب باشد.

اگر توانایی تعویض مبلمان را ندارید می توانید کوسن های قدیمی خود را با تعدادی از بالش های رنگی روشن جایگزین کنید. می توانید از یک گلخانه زیبا در اطراف سرویس مبلمان خود بهره بگیرد و با استفاده از یک آباژور ایستاده نورپردازی در فضا را ایجاد کنید. تغییر چیدمان مبل ها و آوردن آنها نزدیک پنجره یک ترفند دیگر برای تغییر فضای خانه است.

همچنین می توانید یکی از صندلیهای قدیمی خود را با پارچه صورتی رنگ روکش کنید تا ببنید همین کار کوچک چه تغییر بزرگی در خانه شما ایجاد می کند و یا می توانید رومیزیهایی به رنگ صورتی ملایم روی میزهای خانه خود پهن کنید.

از ظرف میوه بهاری استفاده کنید

برای بهاری کردن فضای خانه ، یک ظرف میوه با یک گلدان گل طبیعی وحشی روی میز قرار دهید و به راحتی حس بهار را به خانه آورید.

خانه را مرتب کنید

برای ورود بهار به خانه، باید درهم ریختگی های خانه را مرتب نمایید . خانه را تمیز کنید و سبدهای حصیری، قلاب های آویز و جعبه های فلزی و یا چوبی را جمع کنید.

از رنگ زرد استفاده نمایید

برای داشتن فضایی روشن تر در فصل بهار فضای خود را با لوازم و هر چیز زردرنگ تزئین کنید . رنگ زرد در بازتاب هر چه بیش تر نورها مؤثر است . مثلا با گذاشتن چند لیموی زرد رنگ درون یک کاسه بزرگ یا گلدان شیشه ای و قرار دادن آن بر روی اپن آشپزخانه فضا را بهاری کنید.

تزیینات بهاری منزل

یک حلقه گل بهاری درست کنید

برای استقبال از بهار یک حلقه گل بهاری با استفاده از ساقه های گیاهان سبز، بسته های بذر گیاهان زینتی درست کنید و به ورودی خانه خود بیاویزید.

در دکوراسیون بهاری از ظروف مسی استفاده نمایید

امروزه بسیاری از افراد به ظروف مسی علاقه زیادی دارند . می توانید برای تغییر دکوراسیون از ظروف مسی مانند گلدان مسی ، چراغ مسی و یا ظروف مسی برای پذیرایی استفاده نمایید.

بهار را به اتاق خواب وارد کنید

در این فصل می توانید پتوها و بالش های پشمی مختص فصل زمستان را برداشته و روتختیها را هم تعویض کنید و روتختیهایی با رنگ شادتر و رنگ بهاری انتخاب کنید و از پتوهای نازک تر و بالش های پنبه ای استفاده نمایید.

در فصل بهار بهتر است پرده های اتاق خواب نازک تر و به رنگ های معتدل و روشن باشند. بردن گل های طبیعی یا یک گلدان به اتاق خواب هم فضای اتاق را تازه تر می کند و هم خواب راحت تری را برای شما رقم می زند. استفاده از تخت خواب های مزین به حریر نیز ایده جالبی برای فصل بهار است.

از چند رنگ زیبا استفاده کنید

اگر رنگ های وسایل خانه تان بیشتر خنثی است وقت آن رسیده که چندین رنگ زیبای بهاری را به خانه بیاورید و از ترکیب چند رنگ بهاری در کنارنگران نباشید. ترکیب سبز، صورتی و آبی به شرط ملایم بودن میتواند بسیار زیبا باشد.

اتاق خواب بهاری

از شمع استفاده کنید

شمع ازجمله وسایلی است که با تمام سبک های دکوراسیون هماهنگ است وخیلی راحت با دکوراسیون شما هماهنگ می شود پس از شمع های زیبا در دکوراسیون خانه استفاده نمایید و حال و هوای خانه را عوض کنید.

آشپزخانه را بهاری کنید

برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه نمی توانید هر سال اجاق گاز و یخچال و ماشین لباسشویی را نو کنید . بلکه برای تغییر حال وهوای آشپزخانه چند گلدان متناسب با فضای آشپزخانه تهیه نمایید و در آشپزخانه قرار دهید و یا پرده ها، ظروف حبوبات ، رومیزی و زیربشقابی ها ، حوله و دستمال ها را تعویض کنید .

فضای حمام را بهاری کنید

می توانید با قرار دادن شمع، گل و حوله های نرم به رنگ سفید یا رنگ های شاد در حمام ، لحظات حمام کردن را به لحظاتی شاد و لذت بخش تبدیل کنید.

در آخر می توانید از ایده های زیر استفاده کنید :

  1. روی میز خاطره در گوشه ای از منزل قاب  عکس های خانوادگی بچینید.
  2. از رومیزی های گلدوزی شده با رنگ های ملایم استفاده کنید.
  3. کنج های دنج برای دورهمی های دوستانه ایجاد کنید.
  4. در دکوراسیون خانه از قاب عکس هایی با عکس های قدیمی و سیاه و سفید استفاده نمایید.
  5. با هنر پتینه جلوه های قدیمی و خاطره انگیز ایجاد کنید.
  6. از آباژورهایی با شیدهای پارچه ای گلداراستفاده کنید.
  7. در دکوراسیون بهاری از مجسمه ها و لوازم دکوراتیو ساده و لطیف بهره بگیرید.

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت
فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋