فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۳۴ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

اخبار مهم سازمان سانسه درباره تقلب در آزمون

سرپرست سازمان ملی سنجش گفت: «تخلف تقریباً در کنکور ریشه‌کن شده و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.»

فرارو: سرپرست سازمان ملی سنجش گفت: «تخلف تقریباً در کنکور ریشه‌کن شده و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.»

خبر مهم سازمان سنجش درباره تقلب در کنکور

رسول پورعباس، رئیس سازمان سنجش با اشاره به تخلفات نوبت اول آزمون سراسری گفت: تخلفاتی که صورت گرفته بر مبنای دو دسته تخلف است که یکی همراه داشتن تجهیزات الکترونیکی و دیگری همراه داشتن نوت‌های و یادداشت بود و تقلب شبکه‌ای و سازمان یافته نداشتیم.

وی افزود: ۴۹ نفر تخلف کردند که از مجموع جمعیت یک میلیون و۲۰۰ هزار نفر عدد جزئی است.

سرپرست سازمان ملی سنجش اضافه کرد: تخلف تقریبا در کنکور ریشه کن شده و نه مسیر تقلب باز است، نه داوطلب به آن فکرمی کند و نه خانواده تشویق می‌کند که در این مسیر قرار بگیرند. برای تقلب مسئله حاد نداریم و طبق برنامه ریزی‌ها امکانات و تجهیزات را پیش بینی کردیم و مسیر را به طور مطلق بستیم و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

پورعباس اضافه کرد: به هر دلیلی یک عده هم ممکن است فریب فضای مجازی را بخورند و دستگاه‌هایی با خودشان به جلسه آزمون بیاورند که آوردن هر گونه دستگاهی بلافاصله کشف می‌شود و برخورد خواهد شد و محرومیت یک سال تا ده سال را دارد. بستگی به تخلفی که داوطلب دارد محکوم خواهد شد.

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت
فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋