فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۳۴ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

عکسی تاریخی که به نفع ایران در سازمان ملل ثبت شد

این قاب مربوط به جلسه شب گذشته شورای امنیت سازمان ملل است که به درخواست اسرائیل تشکیل شد.

خبرگزاری تسنیم: این فرد «گلعاد اردان» است؛ نماینده اسرائیل در سازمان ملل و این قاب مربوط به جلسه شب گذشته شورای امنیت سازمان ملل است که به درخواست اسرائیل تشکیل شد. 

اسرائیل پس از عملیات نظامی تنبیهی و گسترده ایران علیه خود که در پاسخ به جنایت‌های این رژیم و بویژه حمله به کنسولگری ایران در دمشق انجام شد، شکایت به شورای امنیت برد و تصور می‌کرد که می‌تواند قطعنامه شدیداللحنی علیه ایران از این شورا بگیرد. با دیپلماسی فعال ایران، اسرائیل حتی در این مرحله هم ناکام ماند.

امّا اردان در این نشست تصویری را با تبلت خود به جمعیت نشان داد که تاریخی بود؛ تصویر عبور پهپادها و موشکهای ایران از بالای قدس اشغالی و مسجدالاقصی. تصویری که جهان اسلام از شب عملیات ایران به این سو به آن بالیده و بارها آن را بازنشر کرده است.

عکسی تاریخی که به نفع ایران در سازمان ملل ثبت شد

نماینده صهیونیست‌ها اینجا به دنیا می‌گوید که ایران به اماکن مقدس مسلمانان هم حمله کرد؛ عباراتی که نشان می‌دهد آنها تصور می‌کنند هیچ کس با واقعیت سر و کار ندارد و فقط منتظر تفسیرهای آنهاست.

در آن شب تاریخی، ایران پهپادها و موشکهایش را از فراز کربلا و  بیت‌المقدس عبور داد و بر سر تاسیسات و پایگاه‌های صهیونیست‌ها فروآورد؛ میلیون‌ها و شاید میلیاردها انسان این صحنه‌ها را دیدند.

قاب ماندگار و تاریخی که اسرائیل باید در واقع همه‌ی تلاشش را به کار بگیرد که کسی آن را نبیند، در مقابل ده‌ها و شاید صدها میلیون‌ بیننده بر دست گرفته‌اند و افتخارات ایران را تکمیل می‌کنند!

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت
فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋