فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۳۳ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

شکست پورتو در شب بازگشت طارمی

تیم فوتبال پورتو در دیداری خارج از خانه از هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر پرتغال چهارمین باخت فصلش را تجربه کرد.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال پورتو در دیداری خارج از خانه از هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر پرتغال چهارمین باخت فصلش را تجربه کرد.

شکست پورتو در شب بازگشت طارمی

در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر پرتغال، شب گذشته (دوشنبه) از ساعت 23:45 به وقت تهران، تیم فوتبال پورتو میهمان تیم آروکا بود و این بازی را با نتیجه 3 بر 2 به میزبانش واگذار کرد.

رافا موخیکا در دقیقه یک گل نخست را برای آروکا زد. هشت دقیقه بعد اما اوانیلسون از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای پورتو به ثمر رساند. آروکا در دقیقه 30 با گلزنی کریستو گونزالس از روی نقطه پنالتی دوباره از میهمانش پیش افتاد و این بار پورتو نه تنها نتوانست گل خورده را پاسخ دهد بلکه در دقیقه 61 گل بعدی را هم دریافت کرد، گلی که توسط جاسون رقم خورد.

در دقیقه 68 سرجیو کنسیسائو تصمیم گرفت که مهدی طارمی را پس از چند هفته غیب به خاطر حضور در جام ملت‌های آسیا به میدان بفرستد، اما ورود او به میدان باعث نجات تیمش از شکست نشد، هرچند که چیگو کنسیسائو در دقیقه 86 دومین گل را برای پورتو زد تا حداقل از سنگینی شکست کاسته شود. در دقیقه 6+90 نیز فابیو کاردوسو مدافع پورتو با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

پورتو با قبول چهارمین باختش در این فصل 45 امتیازی ماند و بیش از پیش با دو صدرنشین 52 امتیازی جدول، اسپورتینگ لیسبون و بنفیکا فاصله گرفت.

 

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت
فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋