فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۳۳ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

استقلال بدون اجازه نکونام بازیکن نمی گیرد

باشگاه استقلال به دنبال جذب نفراتی است که در فهرست جواد نکونام قرار داشته و بدون مجوز سرمربی تیمشان با هیچ بازیکنی مذاکره‌ای انجام نداده‌اند.

خبرگزاری ایرنا: باشگاه استقلال به دنبال جذب نفراتی است که در فهرست جواد نکونام قرار داشته و بدون مجوز سرمربی تیمشان با هیچ بازیکنی مذاکره‌ای انجام نداده‌اند.

استقلال بدون مجوز نکونام بازیکن نمی‌گیرد

با هدایت جواد نکونام توانست عنوان قهرمانی نیم‌فصل را از آن خود کند.

نکونام پس از پایان نیم فصل اول فهرست بازیکنان مورد نظر خود را در اختیار باشگاه قرار داد و مدیران آبی‌پوشان در تلاش هستند تا بتواننتد برخی از نفرات حاضر در فهرست سرمربی تیمشان را جلب کنند.

مدیران باشگاه استقلال به دنبال جذب نفراتی هستند که در لیست جواد نکونام قرار داشته و با هیچ بازیکنی خارج از فهرست سرمربی تیمشان مذاکره‌ای نداشته‌اند.

یکی از مدیران باشگاه استقلال در رابطه با جذب بازیکنان مورد نظر سرمربی استقلال به خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: باشگاه استقلال بدون مجوز جواد نکونام با هیچ بازیکنی مذاکره‌ای نداشته است.

وی افزود: تمام مذاکراتی که در این مدت باشگاه استقلال انجام داده است با باشگاه‌هایی بوده که سرمربی باشگاه استقلال خواهان جذب نفزاتشان بوده است.

 

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت
فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋