فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۳۴ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

زمان رونمایی از IOS17 اعلام شد

iOS ۱۷ اواخر امسال در کنار آیفون‌های جدید عرضه می‌شود، و گزارش جدیدی که امروز از مارک گورمن در بلومبرگ منتشر شده است، به غیر از بهبود عملکرد همه جانبه، مقداری از انتظارات ما از نسخه بعدی سیستم‌عامل اپل را روشن می‌کند.

خبرآنلاین: iOS ۱۷ اواخر امسال در کنار آیفون‌های جدید عرضه می‌شود، و گزارش جدیدی که امروز از مارک گورمن در بلومبرگ منتشر شده است، به غیر از بهبود عملکرد همه جانبه، مقداری از انتظارات ما از نسخه بعدی سیستم‌عامل اپل را روشن می‌کند.

شاید جذاب ترین ویژگی جدید، توانایی استفاده از آیفون قفل شده شما با سیستم عامل iOS ۱۷ باشد که تقریباً شبیه یک صفحه نمایش هوشمند است. قرارهای تقویم، اطلاعات آب و هوا و اعلان‌ها را به سبکی جدید نشان داده می‌شود که یادآور یک صفحه نمایش هوشمند مستقل است.

زمان رونمایی IOS۱۷ اعلام شد

ظاهراً این نما فقط زمانی ظاهر می شود که آیفون در جهت افقی باشد. ایده واضح پشت این کار این است که گوشی ها زمانی که روی میز شما قرار دارند مفیدتر شوند. هنگامی که این ویژگی فعال می شود، پس زمینه ای تیره با متن روشن برای خوانایی آسان وجود خواهد داشت.

گفته می شود اپل همچنین در حال کار بر روی یک رابط افقی جدید برای آیپدها است، اما مشخص نیست که چه زمانی ممکن است رخ دهد، زیرا این شرکت اخیرا در ارائه ویژگی های جدید آیفون به تبلت های خود کند بوده است. صحبت از تبلت ها شد، ظاهرا اپل هنوز در حال توسعه تبلتی ارزان قیمت است که می تواند به صورت مغناطیسی به پایه ها متصل شود، اگرچه گفته می شود که این یک امر بسیار کند پیش می رود.

زمان رونمایی IOS۱۷ اعلام شد

برنامه Wallet در iOS ۱۷ "تغییرات قابل توجهی" دریافت خواهد کرد و همچنین بهبودهایی در خدمات موقعیت یابی و همچنین یک برنامه ژورنال جدید طراحی شده است.

در نهایت، AirPlay ممکن است در هتل‌ها و «سایر مکان‌هایی که تلویزیون و بلندگو ارائه می‌دهند» ظاهر شود، و خود این ویژگی در نسخه بعدی نرم‌افزار موبایل اپل به همراه SharePlay ارتقا می‌یابد.

انتظار می رود اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود در تاریخ ۵ ژوئن از iOS ۱۷ رونمایی کند.

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت
فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋