فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۳۴ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

شخصیت شناسی زنان و دختران اسفند ماهی

شخصیت شناسی زنان و دختران اسفند ماهی

زن متولد اسفند علاقه ای به مسائل مالی ندارد و بسیار احساساتی و عاطفی است دختر اسفند ماهی نیز با احساس ولی خجالتی است.

شناخت خصوصیات زن متولد اسفند

زن متولد اسفند ماه همانند ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است. از بسیاری جهات بی نظیر است. ناراحت ترین مردها در کنار زن اسفند احساس آرامش میکنند. بسیار رویا پرداز و خیال باف است، عشق و علاقه او به فرزندانش زبان زد است.نه تنها نمی خواهد که بر شوهر خود تسلط داشته باشد بلکه حاضر است با بردباری بی نظیری، تمام خود خواهی های یک مرد را تحمل کند فقط به این شرط که به طور کامل مورد حمایت او قرار بگیرد. 

اگر پولی که برای خرج منزل در اختیار وی گذاشته شده است، همه کارها را انجام داده است، در حالی که شما حتی تصور آن را هم نمی کرده اید. 

چنانچه در این بخش از فان میخوانید روابطی که این زن با دیگران برقرار می کند، بدون شک در نوع خود منحصر به فرد است. از زن همسایه گرفته تا رفتگری که ظرف زباله را می برد، بقال سر کوچه، بچه های محل، قصاب، روزنامه ای، و حتی صاحبخانه که هر ماه برای گرفتن کرایه مراجعه می کند، با او سلام و علیک بسیار دوستانه ای دارند. او عملا موجودی است که هیچکس خود را دشمن وی نمی داند. 

سیاره این زن نپتون و مرکب او باد صبا است، و دختر متولد اسفند سوار بر این مرکب هر لحظه به سویی رکاب کش است. او به گونه ای تعجب آور احساساتی است و وقتی قلبش شکسته می شود، مثل سیل اشک می ریزد و چنان نگاه مظلوم و سرزنش آمیزی به شما می اندازد که گویی خرگوشی را به هنگام شیر دادن به بچه هایش کشته اید. 

دختر متولد اسفند 

گاهی اوقات این توهم در ذهن او به وجود می آید که در این دنیای پر آشوب فاقد هر نوع وسیله دفاعی و حفظ بقا می باشد، بسیار ناامید می شود ،این بر عهده شما است که او را متوجه کنید ذکاوت خارق العاده ای که طبیعت به وی داده است و نیروی عجیبی که در جلب نظر دیگران دارد، وسایل دفاعی در دسترس او هستند و می تواند با اتکاء به آن ها گلیم خود را به مراتب راحت تر از دیگران از آب بیرون بکشد. 

بسیار دودل و خجالتی است، اگر ترس به اعماق وجود او رخنه کند، تمام روابط او را با دنیای خارج قطع می سازد و آن وقت این خطر وی را تهدید می کند که تمام عمر تنها بماند. سخت از بی پناهی در این دنیا هراسناک است و پیوسته از آن بیم دارد. 

ترس از مورد تجاوز و تعدی قرار گرفتن ، سخت موجب ناراحتی او می شود.همیشه بیم آن را دارد که اگر اسرار قلب رئوف خود را صادقانه جلوی کسی بازگو کند،همه آن ها را افشا کند ، و شاید به همین دلیل هم باشد که بسیاری از زنان شاعر متولد این ماه سرایندگان اشعاری هستند که دقیق ترین نکات عشقی در آن ها بیان شده است. برای ایشان تنها کسانی که می توانند مکنونات قلبی خود را بدون ترس و واهمه باز کنند، قلم و کاغذ است. 

حتی شجاع ترین دختران متولد اسفند نیز در دوستی با جنس مخالف از یک دودلی و ترس عظیم رنج می برند. این یک قدم به جلو و به عقب رفتن ها به کلی باعث سردرگمی و گیجی پسران اطراف او نیز می گردد و روابط آنها را دچار مشکل می کند.

خصوصیات اخلاقی متولدین اسفند

مادر متولد اسفند 

از صمیم قلب و اعماق وجود به فرزندان خود عشق می ورزد اما هرگز به ایشان اجازه ورود به بخش خاصی از قلب خود نمی دهد.بخش بزرگ قلب او متعلق به کودکانش است که کسی نمی تواند در آن نفوذ کند. 

تفاوتی میان فرزندانش قائل نیست اما به آن کودکی که نسبت به بقیه قدری زشت تر، ضعیف تر و شکننده تر است،کمی بیشتر رسیدگی می کند.مادر متولد اسفند بدون شک بهترین مادر دنیا است، چون هیچ موجودی به اندازه او علت خجالت های پسر کوچولو و درد عظیم عشق های زودگذر دخترنوجوان خود را درک نمی کند. 

زن متولد اسفند حاضر است تمام زندگی خود را به پای فرزندانش بریزد.نهایت تلاش خود را می کند تا مانع از محرومیت آنها از امکاناتی باشد که خود در کودکی از آن ها محروم بوده است.شاید مواقعی گذشت و چشم پوشی او کمی بیش از حد لزوم باشد. 

تنها نقطه ضعف او در تربیت کودکان را می توان کم توجهی به امور انضباطی دانست که موجب تنبلی و بد به بار آمدن فرزندان می شود.در چنین مواردی وظیفه پدر خانواده است که نظم را نسبت به فرزندان به اجرا بگذارد.

 زن متولد اسفند ماه در زندگی

 زن اسفند ماهی ترجیح می دهد که همسرش نان آور خانه باشد و او کاری به مسایل مالی نداشته باشد و فقط خانم خانه باقی بماند.برای او اهمیتی ندارد که از کجا پول در می آورید، و اگر از نظر مالی با مشکلی مواجه شدید، فقط وقتی به کمک شما خواهد آمد که واقعا به بن بست رسیده باشید. 

اگر در مخارج خانه سهل انگاری می کند زیاد نگران نباشیدچون همانطور که گفته شد تا آخر ماه کسری نخواهد آورد. 

شاید باور نکنید، اما او پیوسته از نیروی عجیبی الهام می گیرد. سیاره نپتون لحظه ای چشم از او بر نمی دارد و هر وقت لازم باشد، با قدرت وارد عمل می گردد و راه و چاه را به وی نشان می دهد.

به هیچ عنوان نباید روز تولد او، سالگرد ازدواج و یا محلی را که از وی خواستگاری کرده اید، فراموش کنید، چرا که او بسیار احساساتی و پایبند به خصوصیات خاص خود می باشد.

زن متولد اسفند ماه

روحیات جنسی دختران و زنان متولد اسفند

 نسبت به زنان متولد ماه های دیگر بسیار رمانتیک و عاشق پیشه است اما به دلیل خجالتی بودن بهتر است موقعیت را شما برای او فراهم کنید. تا زمانی که شما با او ملایم و مهربان باشید مطمئن شوید عاشق شما خواهد ماند.

 پیوند زناشویی زن متولد اسفند با سایر ماه ها 

اسفند با فروردین :

متوسط ؛ با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد 

اسفند با اردیبهشت :

خوب ؛ اشخاصی تو دار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند 

اسفند با خرداد :

بد؛ خیال باف و رویاپرداز مرموز و عدم تفاهم با همدیگر 

اسفند با تیر :

بسیار خوب ؛ پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه و با تفاهم کامل 

اسفند با مرداد :

خوب ؛ هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر 

اسفند با شهریور :

خوب ؛ بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی میشوند 

اسفند با مهر :

بسیار خوب ؛ پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند 

اسفند با آبان :

بد ؛ یکی آرمان گرا و عاشق پیشه دیگری با اعتماد به نفس کافی 

اسفند با آذر :

متوسط ؛ یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی میباشد 

اسفند با دی :

متوسط ؛ یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه 

اسفند با بهمن :

خوب ؛ یکی روشن فکر و اهل منطق دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر 

اسفند با اسفند :

بد ؛ به خاطر زودرنجی و حساس بودن ممکن است مشکلاتی پیش بیاید 

ازدواج

حقایق جالب و شگفت انگیز دیگری در مورد متولدین اسفند ماه 

دو ماهی که در دو جهت متفاوت در حال شنا هستند نماد حیوان در ارتباط با ماه تولد اسفند است ، در مسیحیت این دو ماهی نشانگر تنش های درونی متولدین اسفندماه است. 

رنگ محبوب و خوش یمن متولدین اسفند ماه سبز، آبی ملایم است. 

سنگ خوش یمن برای متولدین اسفند ، سنگ قمر است. این سنگ های گرانبها براق و درخشان نیستند و از رنگ هلویی و خاکستری گرفته تا آبی و رنگین کمانی روشن و مات در آنهابه چشم می خورد. ظاهر فیزیکی یک سنگ اغلب نشانگر ویژگی های معنوی آن است . مهمترین ویژگی سنگ قمر توانایی آن در کمک به شما و آرامش بخشیدن و تسکین و فرو نشاندن احساسات و عواطف است . بعد از رسیدن به آرامش توسط سنگ قمر می توان از آن برای پیدا کردن مسیر درست و درک شهودی از معنویت استفاده کرد. 

علاقه مندی های دختر اسفندی

کتاب: 

اغلب در دنیای خیالی و رویا های خود به سر می برد. خلاقیت آنها و تخلیات بکری که دارند٬ سبب شده تمایل زیادی به خواندن کتاب های فانتزی داشته باشند. به همین دلیل این افراد عاشق کتاب ها و رمان های علمی تخیلی٬ هستند. 

کفش: 

دختران اسفندی همیشه ترجیح می دهند کفش هایی را بپوشند که پاهایشان در آن راحت ترین حالت ممکن را داشته باشد. به همین دلیل بهترین هدیه برای آنها می تواند کفش های طبی یا کتونی های نرم باشد. 

گلدان: 

بر خلاف این که در ماه سرد سال به دنیا آمده اند، علاقه بسیار زیادی به طبیعت دارند. به همین دلیل دادن یک گلدان که در آن یک درختچه کاشته شده یا یک گل زیبا وجود دارد می تواند هدیه مناسبی برای متولدین این ماه باشد. 

وسایل شنا: 

همانطور که گفته شد عنصر متولدین ماه اسفند آب می باشد، شاید همین دلیلی است که این افراد علاقه بسیاری به شنا کردن دارند.به همین خاطر دادن وسایل شنا به عنوان هدیه برای متولدین اسفند انتخاب خوب و مناسبی می باشد. 

لوازم تزیینی سنتی: 

اسفند ماهی ها علاقه بسیار زیادی به وسایل سنتی و تزیینی دارند. مثلا تندیس ها یا مجسمه هایی از چهره ی افراد مشهور یا حتی سوغاتی شهر های شمالی کشور که حالت حصیری و چوبی دارند. 

شمع: 

یکی دیگر از وسایل تزئینی که همیشه در خانه اسفند ماهی ها دیده می شود شمع است. به خصوص شمع های بودار و عود ها بیشتر مورد علاقه اسفند ماهی ها قرار می گیرند. 

جعبه جواهرات: 

متولدین اسفند اصولا افراد مرتب و منظمی نیستند و هر کدام از وسایل شان را یک جا می گذارند. به همین دلیل همیشه به یک جعبه کوچک روی میزشان برای جواهراتشان که بتوانند به آن ها نظم و ترتیب بدهند احتیاج دارند. 

بلیط تئاتر یا موزه: 

متولدین ماه اسفند به دیدن وسایل سنتی و قدیمی به خصوص در موزه، و یا دیدن تئاتر های هنری علاقه بسیاری دارند. بر همین اساس بردن آن ها به تئاتر یا موزه باعث خوشحالی شان می شود. 

لوازم نقاشی: 

اسفند ماهی ها دوست دارند تا خلاقیت ها و رویا هایشان را بر روی برگه آورده و آن را نقاشی کنند. به همین دلیل خریدن وسایل نقاشی همچون قلمو، پالت، تخته شاسی و … می تواند بهترین هدیه برای متولدین اسفند ماه باشد. 

لوازم نقاشی

چگونه با زن متولد اسفند رفتار کنیم؟

1- نباید او را مجبور کنید تا به مدت طولانی بر روی موضوعی تمرکز کند.این وضعیت او را خسته می کند چرا که او تغییر را دوست دارد. 

2- در مورد مسایل مربوط به لباس پوشیدن و طرز رفتار خود بی دقتی نکنید و بر سر موضوعات بی اهمیت بااو دعوا نکنید.

 3- مکالمه را به خود اختصاص ندهید.او دوست دارد آزادانه درباره خودش سخن بگوید. 

4- از رفتار غیر عادی اجتناب کنید و به عقایدش در مورد پاکدامنی و تقوا بی احترامی نکنید و آنها را قدیمی تلقی ننمایید. 

5- به علت زن بودنش او را محدود نکنید او به شدت طرفدار حقوق مساوی برای زن و مرد است. 

6- آنها از تماشای فیلم های سوزناک و رمانتیک به وجد می آیند، از این رو هرگز آنها را به تماشای فیلم های اکشن و پر زد و خورد نبرید.

7- تحت هر شرایطی باید با آنها احساساتی و عاطفی برخورد کنید تا عمیقا آزرده خاطر و دلخور نشوند و هرگز با خشونت با آنها رفتار نکنید. 

دختران اسفند ماهی دوست دارند مانند سیندرلا همچون در قصر شاهانه خود زندگی کنند.همیشه رویای این را در سر دارند که همراه چند شاخه گل رز در حالی که مقابل شان زانو زده اید از آنها خواستگاری می کنید.آنها دنباله روهای خوبی هستند و کافی است ایده ای به آنها بدهید تا آخرش را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. 

می خواهند در همه مراحل شغلی عشقی و … بهترین ها باشند ضمن اینکه علاقه شدیدی به کارشان دارند و شما هم بایستی به شغل و پیشه آنها اهمیت زیادی بدهید. 

نقاط ضعف زن متولد اسفند

اسفندی ها افرادی هستند که توجهی به ظاهر ندارند و بیشتر به عمق مسئله دقت می کنند. آنها در هر چیزی نشانه ای می یابند اما گاهی عکس العمل های لازم را دریافت نمی کنند. از اینکه در برابر رنج و درد دیگران نمی توانند کار مفیدی انجام دهند به شدت ناراحت می شوند برای یک زندگی بهتر ، متولدین این ماه باید توجه بیشتری به خودشان کنند ، در غیر این صورت روزی می رسد که زندگی خودشان را فدای دیگران کرده اند.

اگر سعی کنید او را به خیال پردازی متهم کنید به طور انتقاد آمیزی شما را نگاه می کند و می گوید کاملاً اشتباه می کنید.

او واقع گرا است. گاهی هم همه چیز را آن قدر واقعی می پندارد که شاید در حالیکه فیلم غم انگیزی می بیند ، شاید به راحتی گریه کند.

فراموش نکنید زنان متولد اسفند دو دسته هستند ، دسته اول زنی لوند با چشم و گوش باز و شیک است ، دسته دوم آفتاب پرستی رویایی است . برخی از این زنان از چنان قدرت تظاهری برخوردارند که تارهای خیال پردازی که به دور خود تنیده اند را واقعا باور می کنند.

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت
فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋