فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۲۴ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

ترفند مخصوص شستن لباس های زیر سفید

ترفند مخصوص شستن لباس های زیر سفید

شستن لباس های زیر به خصوص لباس هایی به رنگ سفید دقت بالایی نیاز دارد مخصوصا اگر سعی داشته باشید که رنگ لباس زیر سفیدتان را برای همیشه حفظ کنید، با روش درست پیش بروید.

راه های موثر برای شستن لباس های زیر سفید با حفظ رنگ آنها

معمولا اکثرلباس زیرها که بفروش میرسند ، سفید هستند. اما سفید نگه داشتن لباس زیرها برای همیشه ، بسیاردشوار است، چون مدام در معرض تماس با لباس های دیگر هستند. اگرچه نگه داشتن تمام لباس های سفید دشوار است اما سفید نگه داشتن این لباس ها سخت تر است چون به طور مستقیم با بدن در ارتباط اند.

محصولات شیمیایی زیادی در فروشگاه ها به فروش می رسد اما مصرف این مواد شیمیایی موجب بیماری هایی مثل آسم مشکلات عصبی خارش پوست و آلرژی می شود. به همین منظور امروزه محصولات خانگی و طبیعی زیادی برای سفید نگه داشتن لباس زیر ها وجود دارد. راه حل هایی برای سفید نگه داشتن لباس زیرها وجود دارد که در این بخش از فان به چند نمونه از آنها می پردازیم.

بهترین راه و روش شستن لباس های زیر سفید

شستن لباس های زیر با لیمو

لیمو ماده ای است که خاصیت زیادی دارد و معمولاً به عنوان نسخه ی طبیعی استفاده می شود به علاوه لیمو خاصیت سفید کنندگی دارد که لباس ها را سفید نگه می دارد به همین منظور آب لیمو را بگیرید و آن را به مواد شوینده اضافه کرده و به طور معمول استفاده کنید. اگر دوست دارید لباس ها را سفید کنید آبلیمو را با آب ترکیب و لباس ها را بشویید سرانجام خواهید دید لک های کوچک لباس هم از بین رفته است. در غیر اینصورت به آبلیمو نمک هم بیافزاید. واجازه دهید تا روی لباس خشک شود و بعد بشویید.

شستشوی لباس با جوش شیرین

جوش شیرین برای حفظ رنگ در شستن لباس های زیر سفید

این ماده مصرف بهینه ای در لوازم آرایشها و سفید کننده های خانگی دارد و راه موثری برای سفید و ضدعفونی کنندگی لباس ها و بهترین روش برای پاک کردن لباس زیر است.

باید نصف فنجان جوش شیرین را با ماده شوینده ترکیب و مثل همیشه لباس ها را بشویید. برای از بین بردن لک های لباس زیر فقط جوش شیرین را با آب ترکیب کرده تا خمیری به دست آید ، بعد خمیر را روی لک ها بمالید و بعد از 15 دقیقه با آب بشویید تا از بین بروند.

سرکه سفید یکی دیگر از راه های طبیعی برای سفید کردن لباس زیر است. این ماده علاوه بر سفید کردن ، لباس ها را نرم هم می کند. به همین منظور نصف فنجان سرکه را داخل ماشین بریزید به طور معمول بشویید وبعد داخل آفتاب پهن کنید تا بهتر عمل کند.

حفظ رنگ لباس

آسپرین بهترین ماده برای رفع لکه لباس زیر سفید

یکی از روشهای موثر برای از بین بردن لکپپلکه های لباس زیر سفید و برگرداندن آنها به حالت اولیه و روشن ، استفاده از آسپرین می باشد. چند آسپرین خرد شده را به درون ظرفی پر از آب اضافه کنید پس از ترکیب شدن با یکدیگر ، لباسهای زیر را به مدت 30 دقیقه در محلول آب و آسپرین خیس کنید و سپس با یک شوینده معمولی شستشو دهید.

نکته :هرگز از مواد سفید کننده مانند وایتکس برای شستشو و سفید کردن لباس زیر استفاده نکنید.

شستن لباس های زیر

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋