فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۳۴ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

اگر خلیل زاده بود اجازه فکر کردن را هم به قائدی نمی داد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که غیبت شجاع خلیل زاده در دربی تاثیرگذار بود و اگر او در زمین حضور داشت، می توانست قائدی را مهار کند.

اگر خلیل زاده بود اجازه فکر کردن را هم به قائدی نمی داد

خط هافبک پرسپولیس در دربی خوب کار نکرد

تسنیم:ضیاء عربشاهی در خصوص دربی 91 گفت:انتظاری که از پرسپولیس داشتم در این بازی برآورده نشد. خط هافبک پرسپولیس در دربی خوب کار نکرد و میانه میدان را در اختیار بازیکنان استقلال گذاشته بود. 

وی ادامه داد:مهدی ترابی با بازی های قبلش خیلی فاصله داشت. نوراللهی آن بازیکنی نبود که مقابل صنعت نفت در آبادان بازی کرد. کامیابی نیا هم اصلا خوب بازی نکرد. تنها بازیکن خوب پرسپولیس وحید امیری بود که خیلی خوب بازیسازی کرد و جنگید و در درگیری ها شرکت کرد. بازیکنی که در پرسپولیس بازی می کند باید بازیکن بازی های بزرگ و سنگین باشد. مهمترین بازی فوتبال ما هم دربی است. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص کیفیت بازی استقلال در دربی تصریح کرد:مجیدی تیمش را با سیستم 2-5-3 به زمین فرستاده بود. وینگرهای چپ و راست استقلال خیلی خوب در حمله اضافه می شدند، علی کریمی و فرشید باقری در وسط زمین عالی بازی کردند. جلوی آنها مسعود ریگی بازی می کرد که هم بازیساز بود و هم در درگیری ها شرکت می کرد. در خط حمله مطهری و قائدی خیلی خوب بازی کردند و فضاسازی می کردند و نکاتی که مجیدی از آنها خواسته بود را به خوبی انجام دادند. برتری استقلال در دربی به دلیل اعتماد به نفس بالای خط هافبکش بود. 

عربشاهی با بیان اینکه غیبت خلیل زاده در عملکرد دفاعی پرسپولیس تاثیرگذار بود، گفت:اگر شجاع بود اجازه فکر کردن را هم به قائدی نمی داد. مدافعان پرسپولیس به راحتی اجازه کنترل توپ و مانور را به قائدی می دادند در صورتی که مدافع نباید بگذارد حتی مهاجم توپ را لمس کند و در نبود شجاع، شیری و کنعانی زادگان اجازه هر کاری را به قائدی دادند. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تعویض های گل محمدی در نیمه دوم و تغییر روند بازی سرخپوشان گفت:در نیمه دوم که نادری جایگزین انصاری شد، شرایط تیم خیلی خوب شد. انصاری بعد از مصدومیت سختی که داشت هنوز به فرم ایده آل نرسیده است. نادری باید از ابتدا در ترکیب پرسپولیس قرار می گرفت. در دقایقی که مقابل استقلال بازی کرد، خیلی خوب در حملات شرکت می کرد و به خوبی هم دفاع می کرد. بشار و استوکس هم وقتی به ترکیب اضافه شدند تیم را یک مقدار منظم تر کردند و پرسپولیس توانست گل مساوی را بزند. 

عربشاهی در ادامه در خصوص انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد:باید مربی ایرانی برای تیم ملی انتخاب می کردیم. موفقیت اسکوچیچ چه بوده و او با کدام کارنامه به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده است؟ وینگو بگوویچ 20-22 سال است که در ایران است ولی چه نتیجه ای گرفته و با کدام تیم موفق بوده است؟ اگر وحید هاشمیان را انتخاب می کردند چه اتفاقی می افتاد؟ حشمت مهاجرانی را هم کنار او می گذاشتند که تجربه کادر فنی تیم ملی پایین نباشد. من نمی گویم تیم ملی با هاشمیان نتیجه می گیرد ولی حداقل یک مربی ایرانی است و در این شرایط سخت اقتصادی، پول مان را به یک مربی خارجی نمی دادیم. 

وی گفت:همه مربیان خارجی یکی یکی از فوتبال ما می روند و فقط بدهی شان برای ما می ماند. ویلموتس، برانکو، کالدرون و ... طلب دارند و در آینده برای ما مشکل ساز خواهند شد. چرا باید مربیان بیکار کروات را بیاوریم و به آنها پول بدهیم؟ بگوویچ، اسکوچیچ و برانکو و ... کدامیک از آنها در خارج از ایران موفق بودند؟ برانکو حمایت 100 هزار نفر را داشت و شما ببینید در عمان موفق می شود یا خیر.

انتهای پیام/م

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت
فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋