digilearn4u

معرفی آکادمی آموزش زبان انگلیسی بانی بست

 

 

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی آکادمی آموزش زبان انگلیسی بانی بست بپردازیم.

یادگیری یک زبان یک فرآیند در ظاهر ساده اما در باطن پیچیده است. چند لحظه فکر کنید. چند نفر از کسانی که به مدت طولانی کلاس زبان رفته اند، حالا توانایی این را دارند که یک ارائه ساده یا یک مکالمه نسبتا روان به زبان انگلیسی انجام دهند؟

در بانی بست تلاش شده است تا به چرخه ی تکراری هزینه کردن و یاد نگرفتن زبان خاتمه داده شود. با بررسی روش های آموزشی فراوان و اصول روانشناسی دریافته ایم که تنها یک راه وجود دارد. لازم است نوع آموزش تغییر کند. اما چگونه؟

بیایید قبل از هر چیز با بانی بست آشنا شویم. بانی بست یک موسسه ی تخصصی آموزش زبان و آمادگی آیلتس است که می خواهد راهی جدید برای تعلیم زبان انگلیسی بسازد. البته ناگفته نماند که موفق هم بوده و داوطلبانی را به آزمون بین المللی آیلتس فرستاده است که نمره 9 گرفته اند.

کمتر موسسه ای درحال حاضر شرایط پروتکل های کرونایی را رعایت می کند. بانی بست به دلیل بالا بودن اهمیت سلامتی زبان آموزان، آموزش های خود را به صورت تمام مجازی برگزار می کند. این مورد مزیتی است که در هر جای دنیا هم که باشید می توانید در کلاس های آمادگی آیلتس بانی بست شرکت کنید.

متاسفانه در سال های اخیر آموزشگاه های زیادی ادعا دارند که می توانند شما را برای آیلتس آماده کنند. اما در ادامه خواهید دید چگونه باید تفاوت بین یک آموزشگاه واقعی و کلاهبرداران را بشناسید.

می توانیم به جرات بگوییم روالی که در بانی بست اجرا می شود، می تواند مبنای شناسایی یک موسسه خوب از بد باشد.

 

در بانی بست قبل از ثبت نام ابتدا با تست تعیین سطح زبان انگلیسی استاندارد، میزان تسلط شما بر مهارت های 4 گانه ی زبان سنجیده شده و نوع کلاس از نظر CEFR LEVEL مشخص می شود.

مرحله ی بعدی تست شخصیتی و تست روانشناسی خواهید بود. بر اساس تحلیل این نتایج، نحوه ی آموزش و رفع اشکال شما توسط پشتیبان اختصاصی تعیین می شود.

پشتیبان اختصاصی در طول دوران آموزش، هفته ای یک جلسه با شما تماس می گیرد. دو کتاب در زمینه ی وکب و گرامر را جدا از رویه اصلی کلاس پیش برده، کوییز های هفتگی برگزار می کند و ارزیابی عملکرد و توانایی یادگیری شما را به عهده دارد.

در نهایت و در پایان دوره ها مدرک معتبر بین المللی برای شما صادر خواهد شد. با استفاده از مدرک زبان بانی بست می توانید به راحتی برای اپلای به کشورهای خارجی اقدام کنید.

مورد جالب و قابل توجهی که در کلاس های زبان بانی بست اتفاق می افتد پخش موزیک است. البته نه به صورت عادی، زبان آموزان و استاد همراه یکدیگر این کار را انجام می دهند. در وبسایت اصلی بانی بست بخشی به نام آهنگ های جذاب انگلیسی تعریف شده است. موزیک های ترند سال گلچین شده و به همراه متن انگلیسی آن در پلیر مخصوص بانی بست قابل پخش است. استفاده از پلیر دقیقا شبیه به موزیک پلیر گوشی با قابلیت next – previous – stop  و اشتراک گذاری و البته دسترسی به همان آهنگ در سایت های Soundcloud و Spotify است. ویژگی منحصر به فرد پلیر قابلیت پررنگ شدن هر خط همزمان و هماهنگ با صدای خواننده است.

 

در وبلاگ بانی بست انواع مقالات تخصصی در زمینه آیلتس و به شکل جداگانه برای هر مهارت را می توانید مطالعه کنید.

در کنار آموزش ها و مطالب آکادمیک بانی بست از شیوه ی سرگرمی نیز غافل نشده است. یک قسمت مخصوص به آهنگ ها که قبلا معرفی کردیم، قسمت یادگیری زبان با فیلم و قسمت فایل PDF کتاب های تدریسی در دوره های بانی بست وجود دارد که همه این ها به شکل رایگان در اختیار علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار داده شده است.

 

digilearn4u

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋