دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۱۰ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

در زمان استفاده از وای فای مایکروویو را روشن نکنید؛ توصیه آفکام به کاربران بریتانیایی

در زمان استفاده از وای فای مایکروویو را روشن نکنید؛ توصیه آفکام به کاربران بریتانیایی

رگولاتوری رسانه ای بریتانیا موسوم به آفکام روز گذشته توصیه هایی را برای مردم خانه نشین این کشور منتشر کرد که خواندن برخی از آنها شاید برای کاربران سراسر دنیا خالی از لطف نباشد. این سازمان از مردم خواست که حین برقراری تماس های ویدیویی، تماشای ویدیوهای اچ دی و یا انجام امور مهم دیگر در فضای آنلاین از روشن کردن مایکروویو خودداری کنند چراکه امواج مایکروویو می تواند سیگنال های وای فای را کُند نماید.

آفکام این نکته را در قالب توصیه های خود برای بهبود عملکرد اینترنت پهن باند در انگلستان مطرح کرد که طبق آنچه در خبر دیروز خواندید به خاطر همه گیر شدن کرونا ویروس جدید و قرنطینه و خانه نشینی مردم تحت تاثیر قرار گرفته و با افزایش قابل توجه ترافیک روبرو شده است.

آفکام همچنین خاطرنشان کرده است که گوشی های بیسیم، پایشگرهای نوزاد، لامپ های هالوژنی، سوئیچ های تنظیم روشنایی، اسپیکرهای کامپیوتری و استریو، تلویزیون ها و مانیتورها همگی در صورتی که خیلی به روتر نزدیک باشند ممکن است سیگنال های وای فای را تحت تاثیر قرار دهند.

بنابر اعلام رگولاتوری بریتانیا تماس های اینترنتی با خطوط ارتباطی زمینی میتوانند راه قابل اعتمادتری برای برقراری تماس نسبت به شبکه های موبایل باشند و علت نیز افزایش ترافیک شبکه های بیسیم در دوران قرنطینه خانگی در این کشور عنوان شده است.

امواج مایکروویو

جالب است بدانید در بسیاری منازل بریتانیایی که خطوط تلفن ثابت مدتها بود به دست فراموشی سپرده شده بودند، با آغاز قرنطینه خانگی رونق دوباره پیدا کرده اند و حالا مردم این کشور بیشتر از هر زمان دیگری به ارزش این تلفن ها برای شنیدن صدای خویشاوندان خود پی برده اند.

طبق گزارش اپراتورهای انگلیسی مقدار زمانی که شهروندان بریتانیا حالا صرف مکالمه با تلفن های ثابت می کنند رشدی ۹۴ درصدی را نسبت به هفته قبل نشان میدهد و نکته جالب تر آنکه صبح ها با شروع کار مردم از منزل استفاده از اینترنت ثابت خانگی در بریتانیا افزایشی قابل توجه پیدا می کند و در ساعت دو بعد از ظهر به بالاترین حد خود می رسد.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که ترافیک آپ استریم (یعنی ارسال دیتا و نه دریافت آن) در این روزها که مردم بریتانیا در قرنطینه خانگی به سر می برند ۹۵ درصد افزایش یافته و این نشان دهنده رشد ارسال فایل و دیتا و همچنین برقراری ویدیو کنفرانس از سوی کارمندان خانه نشین بریتانیایی است.

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋