دنیای دیجیتال🖥

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۷۵ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

محدودیت حضور در برخی از نقاط کارخانه نوآوری: خانم ها تا ساعت 20:00، آقایان تا ساعت 24:00

محدودیت حضور در بخش‌هایی از کارخانه نوآوری: خانم‌ها تا ساعت ۲۰، آقایان تا ساعت ۲۴

دسترسی به فضای کاری زاویه تا پیش از این 24 ساعته بود، اما اکنون برای خانم‌ها تا 8 شب و آقایان تا 12 شب است.

امکان دسترسی 24 ساعته به فضای کاری اشتراکی زاویه دیگر وجود ندارد. براساس شنیده‌های دیجیاتو، حراست کارخانه نوآوری آزادی به برخی از استارتاپ‌ها اعلام کرده است که پایان ساعت کاری این مجموعه برای خانم‌ها ساعت 8 شب و برای آقایان ساعت 12 شب است.

از سوی دیگر شنیده‌های دیجیاتو حکایت از این دارد که این موضوع صرفا مربوط به زاویه نیست، بلکه حراست کارخانه نوآوری آزادی با برخی از استارتاپ‌های مستقر در این مجموعه تماس گرفته و اعلام کرده است طبق قوانین جدید، خانم‌ها باید هشت شب تعطیل شوند. همچنین تأکید شده که آقایان نیز پس از 12 شب نمی‌توانند در مجموعه حضور داشته باشند.

تا پیش از این، امکان دسترسی 24 ساعته به فضای کاری اشتراکی زاویه یکی از مزایای آن بود، اما اکنون این فرصت از کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها گرفته شده است.

محدودیت حضور در بخش‌هایی از کارخانه نوآوری: خانم‌ها تا ساعت ۲۰، آقایان تا ساعت ۲۴

اگر امروز به وبسایت زاویه سری بزنید، خواهید دید که «دسترسی 24 ساعته» از فهرست امکانات این مجموعه حذف شده است.

محدودیت حضور در بخش‌هایی از کارخانه نوآوری: خانم‌ها تا ساعت ۲۰، آقایان تا ساعت ۲۴

براساس پیگیری‌های دیجیاتو، این موضوع هنوز به همه مجموعه‌های مستقر در این کارخانه نوآوری ابلاغ رسمی نشده است، اما احتمال می‌رود به‌زودی به تمامی شرکت‌ها به‌طور رسمی اعلام شود.

آنطور که منابع آگاه در کارخانه نوآوری آزادی به دیجیاتو گفتند، به آنها اعلام شده این موضوع «موقتی» خواهد بود و دلیل آن نیز امنیت کارخانه و «تبدیل نشدن شرکت‌ها به خوابگاه» عنوان شده است.

برخی استارتاپ‌ها در همین رابطه به دیجیاتو گفتند بعضا دارای تعامل و روابط بین‌المللی هستند و نیاز به حضور در دفتر کار خود در هر ساعت از شبانه روز دارند. از سوی دیگر کاربران توییتر اعتقاد دارند این تبعیض جنسیتی در ساعت عبور و مرور، ناعادلانه است. اینکه یک مبلغ اجاره از همه گرفته می‌شود، اما زنان حق استفاده کمتری از دفتر کار خود دارند.

همچنین به طور مثال متأهلین که با همدیگر در فضای کاری اشتراکی زاویه مشغول به کار هستند دچار مشکلاتی برای پایان کار و بازگشت به خانه می‌شوند.

گفتنی است حراست کارخانه نوآوری طی ماه‌های گذشته در شمالی این مجموعه را نیز بسته است و تمامی عبور مرورها از در جنوبی و با تحت نظارت مضاعف حراست صورت می‌گیرد.

دنیای دیجیتال🖥
دنیای دیجیتال🖥 جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋