دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۶۲ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

انتشار رندرهای جدید هواوی P50 که طراحی متفاوت دوربین را نشان می دهند

انتشار رندرهای جدید هواوی P50 که طراحی متفاوت دوربین را نشان می‌دهند

طبق اطلاعاتی که از گوشی‌های سری هواوی P50 منتشر شده، پیش‌بینی می‌شود این محصولات در تیرماه امسال در بازار عرضه شوند. معرفی این دستگاه‌ها ظاهرا به علت مشکلاتی در زنجیره تامین قطعات و همچنین سیستم عامل هارمونی به تعویق افتاده، با این حال اخیرا رندرهای جدیدی از آن به اینترنت راه پیدا کرده‌اند.

طبق این رندرها، طراحی هواوی P50 کاملا متفاوت از پرچمدارهای قبلی چینی‌ها یعنی سری P40 و میت ۴۰ خواهد بود که سال گذشته میلادی معرفی شدند. اطلاعات گذشته از طراحی متفاوت دوربین اصلی پرچمدار آینده هواوی خبر داده بودند و حتی تصاویر زنده آن منتشر شده، اما رندرهای جدید جزئیات بیشتری در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد و البته چیدمان سنسورها هم متفاوت است.

با توجه به تصاویر منتشر شده از P50، این پرچمدار جدید ۴ دوربین اصلی درون دو دایره خواهد داشت. سه سنسور همراه ماژول فوکوس لیزری داخل دایره بالایی و یک دوربین پریسکوپی نیز در دایره پایینی قرار دارد و این دو دایره خود درون یک ماژول بیضی شکل بزرگتر به چشم می‌خورند. داخل این بیضی لوگوی لایکا و یک فلش ال‌ای‌دی کوچک نیز دیده می‌شود.

هواوی P50

به نظر می‌رسد صفحه نمایش هواوی P50 مانند مدل‌های قبلی دارای یک حفره در مرکز خود برای میزبانی دوربین سلفی است، با این حال هنوز نمی‌دانیم هواوی در این دستگاه از نمایشگر تخت یا خمیده استفاده می‌کند.

هواوی P50

همانطور که بالاتر گفتیم، اخیرا تصاویری از نمونه‌های اولیه هواوی P50 منتشر شده که طراحی پنل پشتی مشابهی را نشان می‌دهد، با این حال سنسورهای دوربین‌ اصلی چیدمان متفاوتی دارند. در این تصاویر، ۴ سنسور دوربین دیده می‌شود که به صورت جفتی درون هر یک از دایره‌ها قرار دارند و در آن‌ها خبری از فوکوس لیزری نیست.

با توجه به اطلاعاتی که از این سری فاش شده، هواوی ‌P50 و P50 پرو در مرحله تولید انبوه قرار دارند، اما ممکن است مدل پرو پلاس کمی دیرتر عرضه شود.

این گوشی‌های هوشمند احتمالا اوایل تیرماه معرفی می‌شوند، اما قبل از آن، هواوی در ۱۲ خرداد ماه در رویدادی از ساعت، اسپیکر هوشمند و تبلت جدیدش رونمایی خواهد کرد.

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋