دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۵۶ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

شیائومی با قابلیتی جدید، عملکرد و سرعت گوشی های خود را بهبود می دهد

شیائومی با قابلیتی جدید، عملکرد و سرعت گوشی‌های خود را بهبود می‌دهد

اکثر گوشی‌های هوشمند امروزی در بازار با رم بالا عرضه می‌شوند و حتی می‌توانید یک گوشی مقرون به‌صرفه با ۴ یا ۶ گیگابایت رم پیدا کنید، با این حال هنوز بعضی کاربران حین استفاده از چند اپ دچار مشکل می‌شوند. حالا به نظر می‌رسد شیائومی برای این مشکل در گوشی‌هایش راه‌حل مناسبی یافته است.

اخیرا کاربری در رابط کاربری MIUI شیائومی یک ویژگی برای افزایش رم گوشی پیدا کرده . این ویژگی می‌تواند مقداری از حافظه گوشی را به صورت مجازی به رم اختصاص دهد تا کاربران در مولتی تسکینگ مشکلات کمتری را تجربه کنند.

این اولین باری نیست که از حافظه گوشی برای رم مجازی استفاده می‌شود. در اوایل سال، شرکت ویوو نیز این ویژگی را در سری X60 خود به کار برد. ویوو X60 پلاس می‌تواند سه گیگابایت از حافظه داخلی را به رم مجازی اختصاص دهد و به طور کلی رم این گوشی را تا ۱۵ گیگابایت افزایش دهد. این ویژگی ویوو می‌تواند تجربه کاربری مناسب‌تری ارائه دهد و همزمان اپلیکیشن‌های بیشتری را اجرا کند.

شیائومی

این ویژگی در سال‌های گذشته در سیستم عامل ویندوز نیز استفاده شده. ReadyBoost به کاربران ویندوز اجازه می‌داد تا با اتصال فلش به دستگاه، از حافظه آن برای افزایش رم استفاده کنند. البته این راهکار تاثیر زیادی در افزایش سرعت نداشت، اما روش جدیدی برای استفاده از هارد درایوها به حساب می‌آمد.

هنوز اطلاعاتی درباره زمان ارائه این ویژگی در MIUI و دستگاه‌های هدف این آپدیت جدید ارائه نشده، اما امیدواریم که شیائومی امکان استفاده از آن را در گوشی‌های پایین‌رده هم فراهم کند و این ویژگی فقط مختص گوشی‌های گران قیمت با مشخصات فنی قدرتمند نباشد. در گوشی‌های قدیمی و ارزان قیمت این شرکت مانند ردمی ۸A که ۲ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی دارد، با استفاده از این ویژگی جدید می‌توانیم شاهد افزایش سرعت این دستگاه به خصوص در اجرای همزمان چندین اپ باشیم.

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋