دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۴۶ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

رونمایی از پلتفرم «بوف» بازار، برای رسیدگی بهتر به درخواست های توسعه دهندگان

رونمایی از پلتفرم «بوف» بازار، برای رسیدگی بهتر به درخواست‌های توسعه‌دهندگان

کافه بازار با هدف رسیدگی بهتر به درخواست‌های توسعه دهندگان جهت رفع باگ یا اضافه کردن قابلیت‌های جدید به پیشخان بازار، از پلتفرم «بوف» رونمایی کرد تا فرآیند بهبود پنل توسعه‌دهندگان با مشارکت مستقیم آن‌ها و هرچه بهتر پیش رود.

تا پیش از این، دولوپرها برای ثبت درخواست و پیشنهادها یا گزارش یک مشکل در پنل توسعه‌دهندگان بایستی از تیکت‌های پشتیبانی استفاده می‌کردند اما اکنون با آغاز به کار پلتفرم بوف، بازار ارتباط موثرتری را با توسعه‌دهندگان فعال در این استور اندرویدی خواهد داشت.

بوف بازار

ویژگی‌های بوف

اکنون دولوپرها می‌توانند از طریق بوف، قابلیت مورد نیاز خود را درخواست دهند و وضعیت رسیدگی به آن را نیز مستقیما پیگیری کنند. این درخواست‌ها براساس اهمیت، امکان‌پذیری و امتیازی که از سایر توسعه‌دهندگان دریافت می‌کنند در فهرست رسیدگی قرار می‌گیرند.

با این امکان، افزون‌ بر این‌که دولوپرها درخواست‌ها و گزارش‌های خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند، از خواسته‌ها و پیشنهادهای توسعه‌دهندگان دیگر نیز باخبر می‌شوند و درباره آن‌ها نظر می‌دهند.

همچنین می‌توان با نشان‌کردن درخواست‌ها و گزارش‌ها از وضعیت به‌روزرسانی آن‌ها از طریق ایمیلی که برای دولوپر ارسال می‌شود، آگاه شد.

توسعه‌دهندگان می‌توانند از طریق بوف هر زمان که بخواهند از فرآیند توسعه پیشخان و جزئیات آن باخبر شوند. قابلیت‌هایی که در حال پیاده‌سازی هستند، قابلیت‌هایی که پیاده‌سازی آنها تمام شده و قابلیت‌هایی که در آینده قرار است پیاده‌سازی شوند، همگی با جزئیات در این بخش به آن‌ها نمایش داده می‌شوند.

پیشخوان بوف بازار

هم‌افزایی توسعه‌دهندگان

با راه‌اندازی بوف، تیم فنی بازار از زاویه دید دولوپرها به مشکلات موجود پی خواهد برد و برای برطرف‌کردن آن‌ها اقدام خواهد کرد تا محصولی بهینه به توسعه‌دهندگان ارائه دهد.

«صدرا علی آبادی»، مدیر محصول بخش توسعه‌دهندگان بازار، با بیان این که در مسیر توسعه و تعامل با توسعه‌دهندگان به این نتیجه رسیدیم که باید خواسته‌ها و نیاز آن‌ها را با سرعت بیشتری بشنویم به اهمیت مشارکت توسعه‌دهندگان در مسیر توسعه پنل پیشخان بازار اشاره کرد و گفت: «بوف بازار نقطه هم‌افزایی تیم توسعه‌دهندگان بازار و توسعه‌دهندگان برنامه و بازی موبایلی است.»

رونمایی از پلتفرم «بوف» بازار، برای رسیدگی بهتر به درخواست‌های توسعه‌دهندگان

او همچنین با انتشار توییتی به ثبت ۷۰ درخواست قابلیت جدید توسط توسعه‌دهندگان پس از فعال کردن بوف در پیشخان بازار اشاره کرد و شنیدن نظرات دولوپرهایی که پیش از این کمتر فرصت حرف زدن با آن‌ها را داشته‌اند را از مزیت‌های این پلتفرم دانست.

مدیران بازار معتقدند فعالیت توسعه‌دهندگان در بوف و ثبت نظرات‌شان سبب خواهد شد تا محصولی بهتر در دسترس‌شان قرار بگیرد.

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋