دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۴۶ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

شیائومی با راه اندازی 3 کارخانه جدید در هند فعالیت خود را گسترش می دهد

شیائومی با راه‌اندازی 3 کارخانه جدید در هند فعالیت خود را گسترش می‌دهد

شش سال از حضور شیائومی در هند می‌گذرد و اکنون این شرکت قصد دارد به منظور افزایش ظرفیت تولید و تامین تقاضای بازار این کشور،‌ ‌سه کارخانه جدید راه اندازی کند. با این حساب تعداد پرسنل شاغل در کارخانه‌های شیائومی در هند از 60 هزار نفر فراتر می‌رود.

شیائومی با راه اندازی دو کارخانه جدید تولید گوشی هوشمند و یک کارخانه برای تولید تلویزیون هوشمند،‌ برنامه‌های جدیدی را در هند دنبال می‌کند. از ابتدای سال 2021 تا کنون،‌ شیائومی توانسته 99 درصد از گوشی‌ها و 100 درصد تلویزیون‌های عرضه شده به بازار هند را در خاک این کشور تولید کند.

در حال حاضر یکی از کارخانه‌های جدید شیائومی با مشارکت «DBG» در منطقه «هاریانا» فعالیت می‌کند که امکان افزایش 20 درصدی ظرفیت تولید گوشی‌های هوشمند را نیز فراهم خواهد کرد. دومین کارخانه از نیمه اول 2021 با مشارکت «BYD» در منطقه «تامیل نادو» به بهره برداری می‌رسد.

شیائومی با راه‌اندازی 3 کارخانه جدید در هند فعالیت خود را گسترش می‌دهد

شیائومی مدعی است در حال حاضر تا 75 درصد قطعات مورد نیاز از جمله مدار چاپی، مدارهای جانبی، ماژول‌های دوربین، پنل‌های پشتی موبایل، کابل‌ها‌، باتری و جعبه دستگاه را از داخل هند تامین می‌کند. البته میزان خودکفایی در تامین قطعات دستگاه‌های بالا رده این شرکت به مراتب کمتر از سایر مدل‌ها خواهد بود.

همه گیری کرونا باعث شده شیائومی برای تامین برخی قطعات با مشکلاتی روبرو شود. به همین دلیل در تلاش است تا بتواند وایستگی خود را هر چه بیشتر از سایر تامین کنندگان کمتر کند. به علاوه تامین قطعاتی مانند چیپست، سنسورهای دوربین، نمایشگر و غیره از طریق سایر تامین کنندگان،‌ هزینه‌های زیادی را به دنبال دارد.

تاکنون بیش از 3 میلیون تلویزیون هوشمند می در هند به بازار عرضه شده است. این شرکت چینی با کمک شرکت فناوری Radiant به عنوان همکار تولید، موفق شده است 100 درصد تلویزیون‌های فروخته شده در هند را در همین کشور تولید کند. در حال حاضر بیش از هزار نفر در کارخانه دیکسون در تیروپاتی برای تولید تلویزیون هوشمند مشغول فعالیت هستند.

هدف شیائومی از راه اندازی کارخانه‌های جدید، افزایش تولید و در نهایت تامین تقاضای داخلی است. اوایل سال 2020، شیائومی صادرات گوشی‌‌های هوشمند خود را به کشورهایی مانند نپال و بنگلادش آغاز کرد، اما به دلیل همه گیری کرونا این موضوع متوقف شد.

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋