دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۴۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

این خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی های یک سکونتگاه همیشگی را دارد

این خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارد

جدیدترین خانه قابل حمل شرکت فرانسوی Baluchon تنها ۶ متر طول دارد، اما با این حال دارای اتاق خواب، حمام و دستشویی و آشپزخانه بوده و می‌توان از آن به عنوان یک سکونتگاه همیشگی برای دو نفر استفاده کرد.

این خانه Tiny House Nottingham نام داشته و به لطف تعبیه چند چرخ در زیر آن با ماشین قابل حرکت دادن است. بیشتر قسمت‌ها از چوب سرو با رنگ روشن تشکیل شده که به روشنایی طبیعی داخل کمک می‌کند.

خانه مورد بحث عایق‌بندی از ترکیب پارچه کتان، پنبه و کنف استفاده کرده و برق خود را از سیستم برق مشابه خودروهای کاروان (RV) تأمین می‌کند. چیدمان داخلی مینیمال و ساده بوده و اتاق زیرشیروانی آن دارای پنجره سقفی است که به کاربر اجازه تماشای ستارگان پیش از به خواب رفتن را می‌دهد.

این خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارد

کاربر با وارد شدن به درون خانه خود را در اتاق پذیرایی می‌بیند که در یک سمت آن محلی دارای تخت، پنجره بزرگ، کتابخانه و یک دراور تعبیه شده است. در همین قسمت یک میز کوچک و یک اجاق هیزمی برای آماده کردن چای یا قهوه و همچنین یک بخاری الکتریکی به چشم می‌خورد.

در طرف دیگر آشپزخانه قرار گرفته که همانند بیشتر خانه‌های فرانسوی ساز مشابه دارای کمترین میزان لوازم آشپزخانه است. در این‌ بخش یک اجاق گازی دو شعله ساده، سینک، یخچال، ماشین لباسشویی و خشک کن و چند کابینت کوچک به چشم می‌خورند. در همین قسمت دستشویی و حمام نیز قرار گرفته است.

یکی از ویژگی‌های جالب توجه این خانه اتاق زیرشیروانی آن است که از طریق یک راه پله باریک که نقش کمد را بازی می‌کند قابل دسترسی است. فضای سر در این اتاق محدود است ولی دارای یک پنجره سقفی بزرگ است که به گفته سازنده برای تماشای ستاره‌ها پیش از به خواب رفتن تعبیه شده است.

قیمت Tiny House Nottingham فاش نشده اما محصولات مشابه شرکت Baluchon در حدود ۷۲ هزار دلار قیمت داشته‌اند.

این خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارداین خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارداین خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارداین خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارداین خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارد  این خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارداین خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارداین خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارداین خانه ۶ متری قابل حمل تمام ویژگی‌های یک سکونتگاه همیشگی را دارد

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋