دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۵۸ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

اینترنت اپلیکیشن شاد رایگان شد

اینترنت اپلیکیشن شاد رایگان شد

مشاور وزیر آموزش و پرورش در مراسم رونمایی از نسخه جدید شاد با اشاره به اضافه شدن قابلیت‌های گسترده به این برنامه تاکید کرد خدمات پایه شاد به صورت عمومی تعریف شده و رایگان و همگانی است.

نسخه جدید اپلیکیشن «شبکه آموزشی دانش آموزی» (شاد) با حضور وزیر آموزش و پرورش در «اردوگاه شهید باهنر» رونمایی شد و از شنبه آینده در اختیار معلمان قرار خواهد گرفت. طی این مراسم «سید حسن الحسینی»، مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اضافه شدن قابلیت‌های تعاملی و امکان تدریس زنده برای معلمان از رایگان و همگانی بودن خدمات پایه شاد خبر داد.

به گفته الحسینی در شاد ۲ محتوای آموزشی استاندارد بارگذاری شده و از نظر نرم‌افزاری تفاوت چشمگیری با نسخه قبلی دارد. معلمان و دانش آموزان با استفاده از این اپ امکان برقراری تماس صوتی و تصویری دو طرفه را دارند و جذابیت‌های گرافیکی هم ارتقا پیدا کرده است. به گفته وی بستر به گونه‌ای فراهم شده که همه دانش آموزان به اپ شاد دسترسی داشته باشند و کسی از تحصیل بازنماند.

اپلیکیشن شاد

«مهدی اخوان بهابادی»، مدیرعامل همراه اول نیز بر رایگان بودن ترافیک مصرفی شاد برای همه کاربران تاکید کرد. وی افزود سیمکارت شاد از هفته آینده به صورت رایگان عرضه خواهد شد اما بدون استفاده از این سیم‌کارت هم می‌توان از خدمات اپ مذکور بهره برد. به گفته اخوان همراه اول متعهد شده تا ۱۵ سال دیگر از اپلیکیشن شاد پشتیبانی کند.

در نسخه جدید شاد که امروز رونمایی شد، ۳ گروه کاربری مدیر، معلم و دانش‌آموز تعریف شده و قابلیت‌ها بر اساس گروه کاربر ارائه می شوند. در این برنامه امکان پخش زنده یک طرفه حین تدریس و همچنین ارتباط دو طرفه برای مواردی نظیر پرسش و پاسخ و جلسه اولیا و مربیان فراهم شده است. قابلیت آزمون‌ساز هم به معلمان اجازه می‌دهد متن یا فایل سوالات را در اپلیکیشن وارد کرده و زمان و بارم مورد نظر را برای آن تعیین کنند. از دیگر امکانات شاد ۲ می‌توان به کارپوشه برای ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان، تعیین برنامه هفتگی کلاسی، نظرسنجی و تلویزیون اینترنتی اشاره کرد.

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋