دیبا درخشنده

دیبا درخشنده

خیام اگر ز باده مستی خوش باش.. با ماهرخی اگر نشستی خوش باش
توسط ۱ نفر دنبال می شود

شهباززاده از استقلالی ها کتک خورد!

سجاد شهباززاده یکی از عجیب‌ترین فصول فوتبالی خود را تجربه کرد.

ورزش سه: سجاد شهباززاده یکی از عجیب‌ترین فصول فوتبالی خود را تجربه کرد. اولین خرید تابستانی آبی‌پوشان که قرار بود خط حمله تیم را تقویت کند، پس از حضور ثابت در سه هفته اول، به نیمکت تبعید شد و به جز دیدار رفت با مس رفسنجان، همواره یا به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد یا روی سکوها و نیمکت نظاره‌گر عملکرد هم‌تیمی‌هایش بود.

این بازیکن که زیر فشار انتقادات نیز بود، لیگ را بدون زدن حتی یک گل یا تأثیرگذاری بر روی گلی به پایان رساند تا ضعیف‌ترین فصل دوران حرفه‌ای آقای گل لیگ بیستم رقم بخورد. اما با این اوصاف، زمانی که در بازی جام حذفی برابر نساجی از او خواسته شد تا به زمین مسابقه برود، با انگیزه فراوان جانشین صالح حردانی شد.

این بازیکن در لحظاتی که در زمین حضور داشت، یک فرصت خوب به دست آورد و دروازه حقیقی را تهدید کرد ولی توپ او به گل تبدیل نشد. سجاد سرانجام در دقیقه ۸۹ به بدبیاری‌هایش پایان داد و پاس گل چهارم تیمش را طرح‌ریزی کرد و با یک ارسال دیدنی و روی زمین، محبی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا او نیز گل چهارم را به ثمر برساند.

در اولین تمرین پس از پیروزی برابر نساجی، شهباززاده مورد استقبال هم‌تیمی‌هایش قرار گرفت. پس از تشکیل یک تونل و عبور سجاد از میان آن، او با ضربات دیگر بازیکنان تیم مواجه شد تا آبی‌ها اینگونه به مهاجم تیمشان روحیه داده و او خودش را برای دیدار با پرسپولیس آماده کند تا در صورت نیاز به میدان برود.

 

دیبا درخشنده
دیبا درخشنده خیام اگر ز باده مستی خوش باش.. با ماهرخی اگر نشستی خوش باش

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋