کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید

اخبار کامپیوتر و سخت‌افزار، بررسی فناوری‌های جدید، خبر فناوری اطلاعات IT، گجت‌های تازه، دنیای موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، سیستم عامل، آموزش کامپیوتر
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۱۴ نفر را دنبال می کند

تصاویر رندرشده آنر پلی 4 پرو در فضای مجازی قرار گرفت

افشاگری چینی تصاویری رندرشده از آنر پلی 4 پرو به‌همراه مشخصات سخت‌افزاری آن را در فضای مجازی منتشر کرده است.

برند آنر، از زیرمجموعه‌های هواوی، ماه آوریل دو گوشی هوشمند اقتصادی آنر پلی ۴ تی و پلی ۴ تی پرو را رونمایی کرد. حال به‌نظر می‌رسد این شرکت چینی در نظر دارد مدل دیگری از این سری را به‌نام آنر پلی ۴ پرو معرفی کند.

چنین خبری را افشاگری شناخته‌شده از چین در فضای مجازی منتشر کرده است که البته برای تکمیل گزارش خود، تصاویری رندرشده از محصول معرفی‌نشده برند آنر را دراختیار علاقه‌مندان به گوشی‌های هواوی قرار داده است.

درکنار تصاویر رندرشده منتسب به گوشی آنر پلی ۴ پرو، می‌توان فهرستی از مشخصات سخت‌افزاری محصول جدید برند آنر را مشاهده کرد. گویا محصول جدید برند آنر دوربین سلفی با ماژول دوگانه و نمایشگری با حاشیه‌ای نسبتا زیاد دارد. با‌این‌حال، گزارش‌ها از برخورداری آنر پلی ۴ پرو از نسبت درخورتوجه نمایشگر به بدنه خبر می‌دهند.

در لبه‌ی سمت راست آنر پلی ۴ پرو می‌توان راکرهای ولوم صدا را مشاهده کرد که البته درست زیر آن‌ها حسگر اسکنر اثرانگشت جا خوش کرده است که روی دکمه پاور قرار دارد و کاربر می‌تواند با استفاده از آن، گوشی هوشمند خود را از حالت قفل خارج سازد.

آنر پلی 4 پرو / Honor Play 4 Pro

از نکات مهمی که در تصاویر رندرشده می‌توان مشاهده کرد، زیبایی طراحی پنل پشتی آنر پلی ۴ پرو است که حس بسیار خوبی به کاربر منتقل می‌کند. پنل پشتی میزبان دوربینی دوگانه است که البته دو فلش LED آن‌ها را همراهی می‌کنند. به‌لطف چنین ترکیبی، تصاویر بسیار زنده‌تر و طبیعی‌تر ثبت خواهند شد.

نوشته‌های زیر ماژول دوربین نشان می‌دهد که یکی از دوربین‌ها به حسگری ۴۰ مگاپیکسلی مجهز است؛ اما متأسفانه اطلاعاتی از حسگر دیگر دراختیار نداریم. گفته می‌شود دوربین اصلی از حسگر سونی IMX600Y RYYB استفاده می‌کند. چنین حسگری در آنر ایکس ۱۰ مدل ۵ جی نیز استفاده شده است که روز گذشته در چین رونمایی شد.

آنر پلی 4 پرو / Honor Play 4 Pro

حسگر سونی IMX600Y RYYB به‌خوبی توانایی‌های خود را نشان داده است و از آن در محصولاتی مانند آنر وی ۳۰ پرو و هواوی میت ایکس اس نیز استفاده شده بود. در توضیحات افشاگر آمده است آنر پلی ۴ پرو از فناوری ارتباطات 5G پشتیبانی می‌کند. با اینکه هنوز میزان ظرفیت باتری محصول معرفی‌نشده آنر مشخص نیست، گفته می‌شود امکان شارژ سریع ۴۰ واتی آن وجود دارد.

در‌حال‌حاضر، هواوی تراشه‌های مختلفی معرفی کرده که با فناوری ارتباطات 5G سازگار هستند. یکی از این تراشه‌ها کرین ۸۲۰ مدل 5G نام دارد که در آنر ایکس ۱۰ استفاده شد و آن را به ارزان‌ترین گوشی هوشمند ۵ جی تبدیل ساخت.

  • فروش سری آنر ایکس از مرز ۸۰ میلیون دستگاه گذشت
  • آنر ایکس 10 هواوی با پشتیبانی از فناوری 5G و نمایشگر 90 هرتز رونمایی شد

افشاگر خبر می‌گوید آنر پلی ۴ پرو نیز با فناوری ارتباطات ۵ جی سازگار است؛ اما به مدل تراشه‌ی استفاده‌شده در این گوشی هوشمند اشاره‌ای نشده است. با این حساب، باید صبر کرد و دید آیا تراشه‌ای جدید رونمایی خواهد شد یا آنر پلی ۴ پرو نیز از تراشه‌ی کرین ۸۲۰ مدل ۵ جی برخوردار خواهد بود.

کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید

اخبار کامپیوتر و سخت‌افزار، بررسی فناوری‌های جدید، خبر فناوری اطلاعات IT، گجت‌های تازه، دنیای موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، سیستم عامل، آموزش کامپیوتر

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋