کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید

اخبار کامپیوتر و سخت‌افزار، بررسی فناوری‌های جدید، خبر فناوری اطلاعات IT، گجت‌های تازه، دنیای موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، سیستم عامل، آموزش کامپیوتر
توسط ۵۳ نفر دنبال می شود
 ۱۴ نفر را دنبال می کند

تویوتا از هوش مصنوعی برای پیش بینی رفتار انسان استفاده می کند

تویوتا از هوش مصنوعی برای پیش‌بینی رفتار انسان استفاده می‌کند

مؤسسه تحقیقات تویوتا از برنامه‌ی «یادگیری به کمک ماشین» به منظور توسعه و نمایش ابزارهای هوش مصنوعی برای پیش‌بینی و پیشگویی رفتار انسان رونمایی کرد.

مؤسسه تحقیقات تویوتا (TRI) با هدف توسعه و نشان دادن ابزارهای هوش مصنوعی که بتواند رفتار انسان را درک و پیش‌بینی کند، به‌تازگی طرح ابتکاری خود را با نام «یادگیری به کمک ماشین (MAC)» رونمایی کرد.

مؤسسه تحقیقات تویوتا می‌خواهد MAC مقیاس‌پذیر باشد و معتقد است که این طرح باید به اصول شفافیت و حفظ حریم خصوصی در جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها احترام بگذارد.

Toyota Research Institute / موسسه تحقیقاتی تویوتا

اریک كروتكوف، مدیر ارشد علمی مؤسسه TRI گفت:

یكی از ستون‌های اساسی برنامه‌های TRI، كشف فناوری‌های آینده برای تویوتا است و MAC روش دیگری است كه TRI می‌تواند از تخصص هوش مصنوعی برای کمک به انسان استفاده كند. چشم‌انداز ما ایجاد سیستم تقویت انسانی برای تویوتا است که در آن انسان و ماشین‌ با هم همکاری می‌کنند تا پیش‌گویی‌ها، پیش‌بینی‌ها و تصمیمات تجاری بهتری انجام داده و سریع‌تر کارها را انجام دهند.

فرانزیسکا بل، به‌عنوان مسئول برنامه MAC انجام وظیفه خواهد کرد و تیم او شامل جمعی از دانشمندان علوم رفتاری خواهد بود و نظارت بر برنامه AMDD را بر عهده خواهد داشت. بل پیش از این در اوبر به‌عنوان رئیس بخش Platform Data Science مشغول به کار بود؛ جایی که تیم‌های کاری برای پیش‌بینی، تشخیص بی‌نظمی و ارتباط با هوش مصنوعی ایجاد می‌کرد.

در ابتدا، تیم MAC قابلیت‌های اساسی را ایجاد و آزمایش می‌کند. پس از اثبات مفهوم، این گروه قابلیت‌های خاصی را کشف می‌کنند که می‌تواند نیازهای کاربران تویوتا را در بخش‌های مختلف سازمان پشتیبانی کند. مؤسسه تحقیقات تویوتا همچنین امیدوار است که MAC به درک عمیق‌تر از رفتار انسان، به نفع کل جامعه‌ی انسانی کمک کند. 

کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید

اخبار کامپیوتر و سخت‌افزار، بررسی فناوری‌های جدید، خبر فناوری اطلاعات IT، گجت‌های تازه، دنیای موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، سیستم عامل، آموزش کامپیوتر

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋