کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید

اخبار کامپیوتر و سخت‌افزار، بررسی فناوری‌های جدید، خبر فناوری اطلاعات IT، گجت‌های تازه، دنیای موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، سیستم عامل، آموزش کامپیوتر
توسط ۱۴ نفر دنبال می شود
 ۱۴ نفر را دنبال می کند

استارتاپ های خلاق خدمات ویژه اینترنت پرسرعت را با تخفیف ویژه دریافت می کنند

استارتاپ های خلاق خدمات ویژه اینترنت پرسرعت را با تخفیف ویژه دریافت می‌کنند

استارتاپ‌های خلاق، دانش‌بنیان منتخب و مراکز شتاب‌دهی معرفی شده از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اینترنت پرسرعت را با تحفیف ویژه دریافت می‌کنند.

ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اعلام کرده است استارتاپ‌های خلاق خدمات ویژه‌ی اینترنت آسیاتک را به تخفیف ویژه دریافت خواهند کرد. این ستاد ارائه‌ی خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق را یکی از اهداف ستادهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌داند. ارائه‌ی خدمات ویژه‌ی اینترنت پرسرعت نیز با همین هدف و با امضای یک تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک میان ستاد توسعه‌ی اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت آسیاتک انجام می‌شود.

براساس تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک میان ستاد توسعه‌ی اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت آسیاتک، کلیه‌ی خدمات مورد تعهد آسیاتک با تسهیلات ویژه به استارتاپ‌های خلاق، دانش‌بنیان منتخب و مراکز شتاب‌دهی که همگی از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی می‌شوند، ارائه خواهد شد.

براساس تفاهم‌نامه‌ی اعلام شده، همه‌ی خدمات با تخفیف ویژه به شرکت‌ها ارائه می‌شود. شرکت آسیاتک موظف است که تحت مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و با رعایت استانداردهای مصوب، مطابق فرمت‌ها و شرایط عادی، هر یک از خدمات مورد درخواست استارتاپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های معرفی شده از طرف ستاد را ارائه کند.

کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید

اخبار کامپیوتر و سخت‌افزار، بررسی فناوری‌های جدید، خبر فناوری اطلاعات IT، گجت‌های تازه، دنیای موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، سیستم عامل، آموزش کامپیوتر

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋