کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید

کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید

اخبار کامپیوتر و سخت‌افزار، بررسی فناوری‌های جدید، خبر فناوری اطلاعات IT، گجت‌های تازه، دنیای موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، سیستم عامل، آموزش کامپیوتر
توسط ۶۵ نفر دنبال می شود
 ۱۴ نفر را دنبال می کند

الجی ظرفیت تولید تلویزیون های خود را ۳۰ درصد افزایش می دهد

الجی به‌منظور افزایش تقاضا برای رویدادهایی مانند جمعه‌ی سیاه، ظرفیت تولید تلویزیون‌های OLED را برای تأمین نیاز بازار آمریکای‌شمالی افزایش می‌دهد.

طبق گفته‌های ال‌جی، این شرکت تولید تلویزیون در کارخانه‌های واقع در خاک مکزیک را برای تأمین تقاضای موجود در آمریکای‌شمالی ۳۰ درصد افزایش داده است. الجی اعلام می‌کند که تقاضای خرید در آمریکای‌شمالی به‌علت همه‌گیری ویروس کرونا در مقطعی راکد بوده؛ اما این موضوع به‌طور مداوم در حال بهبود است و خرده‌فروشان تلویزیون محلی اکنون برای رویدادهای فروش در آینده، مانند جمعه سیاه آماده می‌شوند. همچنین تقاضا برای تلویزیون‌های غول‌پیکر OLED در آمریکای‌شمالی افزایش یافته است.

کارخانه‌ی ال‌جی در رینوسا (Reynosa) واقع در ایالت تامائولیپاس، از ماه جولای (تیر) با ظرفیت کامل دو نوبت کاری شبانه‌روز، تلویزیون‌های جدید را تولید خواهد کرد و تمام تلویزیون‌های تولیدشده در این کارخانه به آمریکای‌شمالی ارسال می‌شوند.

هر دو شرکت ال‌جی و سامسونگ بعد از لغو محدودیت‌های اعمال‌شده دراثر همه‌گیری ویروس کرونا، در سه‌ماهه‌ی سوم با تقاضای بسیار زیاد خریداران مواجه شدند و سود آن‌ها در بخش فروش لوازم‌خانگی افزایش یافت. ال‌جی انتظار دارد این تقاضای زیاد در سه‌ماهه‌ی چهارم نیز ادامه داشته باشد.


اینستاگرام دیجیتال

تلگرام دیجیتال

کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید
کلیک🖱️ فناوری و تکنولوژی‌های جدید اخبار کامپیوتر و سخت‌افزار، بررسی فناوری‌های جدید، خبر فناوری اطلاعات IT، گجت‌های تازه، دنیای موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، سیستم عامل، آموزش کامپیوتر

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋