چیکاو دنیای تکنولوژی

جهان تکنولوژی و اطلاعات
توسط ۳ نفر دنبال می شود

دوربین پاپ آپ وارد گوشی های هوشمند کمپانی موتورولا می شود | چیکاو

چیکاو – طبق گزارشات اخیر برای اولین بار است که این کمپانی قصد دارد که در گوشی های خود از دوربین پاپ آپ برای سلفی استفاده کند. موتورولا در نسخه های قبل برای تعبیه دوربین سلفی از روش طراحی ناچ (بریدگی بالای صفحه) و پانچ هول (حفره زیر صفحه) استفاده کرده است و این اولین بار است که در طراحی دوربین سلفی گوشی هایش از پاپ آپ بهره برده است. در ادامه با چیکاو همراه باشید.

 

در تصاویر منتشر شده اطلاعات دقیقی درباره این گوشی ناشناس موجود نمی باشد اما یک دوربین تک لنزی در قسمت بالا و سمت راست پنل جلویی تعبیه شده است.

 

با وجود این که بسیاری از مشخصات این گوشی مشخص نیست و به وصورت ناشناس باقی مانده است اما به دلیل انتشار این تصاویر در صفحات اجتماعی انجمن آمریکای لاتین  موتورولا هیچ شکی در صحت خبر وجود نخواهد داشت و با وجود نا معلوم بودن هویت گوشی  مذکور باید منتظر تولید این گوشی جدید موتورولا با دوربین پاپ آپ باشیم. با وجود نا مشخص بودن مشخصات این گوشی جدید بسیاری معتقدند که این گوشی از خانواده وان یا سری Moto G جا خواهد گرفت. اخبار تکنولوژی را در چیکاو دنبال کنید.

در تصاویر منتشر شده در صفحات اجتماعی انجمن امریکای لاتین از گوشی حدید موتورولا این گوشی داری حاشیه های باریک می باشد که حاشیه پایینی پنل جلویی اندکی با ضخامت بیشتر طراحی شده است.

 

لوگو موتورولا در پنل پشتی گوشی طراحی شده است و نکته جالب این است که در صورتی که این گوشی ناشناس اعلان جدیدی دریافت کند دور تا دور این لوگو دایره ای شکل روشن می شود. در کنار این لوگو دوربین اصلی دوگانه نیز در پنل پشتی به چشم می خورد. ویژگی مهم دیگری که در غلب پرچم داران و این گوشی مرموز وجود دارد تعبیه حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر می باشد.

متاسفانه هنوز اطلاعات مشخصی در رابطه با گوشی جدید موتورولا در دسترس نمی باشد اما باید منتظر اخبار جدید و اعلام تاریخ رونمایی و عرضه این گوشی توسط موتورولا باشیم.

دیدگاه خودتان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

چیکاو دنیای تکنولوژی

جهان تکنولوژی و اطلاعات

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋