بیتوته😎😍

بیتوته😎😍

مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی
توسط ۹۲ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

نکات مهم برای سرویس کولرگازی

نکات مهم برای سرویس کولر گازیسرویس کولر گازی, چرا سرویس کولر گازی مهم است, طریقه صحیح سرویس کولر گازی

چرا سرویس کولر گازی مهم است

 

سرویس کولر گازی یکی از مواردی است که باید حتما انجام شود. سرویس کولر گازی به صورت دوره ای سبب خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند و طول عمر آن زیاد شود. به تعویق انداختن سرویس کولر گازی باعث خسارت های ثانویه به کولر می شود. برای اطلاعات بیشتر در ادامه همراه ما باشید.

بهترین زمان سرویس کولر گازی

همان گونه که میدانید سرویس کولر گازی باید به صورت دوره ای انجام شود تا بتوان به مقدار زیادی از هزینه‌هایی که امکان دارد برای عوض کردن قطعات داخلی کولر گازی شود پیشگیری کرد. بهترین زمان سرویس کولر گازی دوره ۶ ماه می باشد که بهتر است برای سرویس کولر گازی از متخصصین سرویس کار کولر گازی استفاده کنید چون هر گونه اشتباه در سرویس می‌تواند سبب هزینه بیشتری برای شما شود.

 

سرویس کولر گازی, چرا سرویس کولر گازی مهم است,راهنمای سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

 

سرویس کولر گازی

شستشوی کولر گازی

کولر های گاری همیشه در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار بسیاری روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع کولرگازی  تمیز کردن کولر گازی از گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر بالا رفته و سبب صرفه جویی در مصرف برق هم میشود.

 

سرویس کولر گازی

 

شستشوی فیلتر های کولر گازی

همه فیلتر های کولرگازی به وسیله بهترین سرویس کار کولر گازی درآورده شده و با مواد ویژه شسته میشوند. اگر فیلتر کولر گازی شما فرسوده شده باشد فیلتر باید عوض شود.

 

سرویس کولر گازی, چرا سرویس کولر گازی مهم است, طریقه صحیح سرویس کولر گازی

طریقه صحیح سرویس کولر گازی

 

تست آمپر کولر گازی

اگر آمپر این محصول اشکال جزیی و یا کلی داشته باشد به وسیله سرویس کار بررسی شده و چنانچه نیاز به تعمیر و یا عوض کردن داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست باعث میشود از خرابی دیگر قطعات پیشگیری کنید.

 

نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی

سرویس دوره ای کولر گازی باعث میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را تست شده و اگر مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از صدمه زدن به دیگر قطعات جلوگیری کرد.

 

سرویس کولر گازی, چرا سرویس کولر گازی مهم است,بهترین زمان سرویس کولر گازی

بهترین زمان سرویس کولر گازی

 

سرویس کولر گازی پنجره‌ ای:

در سرویس کولر گازی پنجره ای که تنها دارای یک پنل است، باید مراحلی شبیه با سرویس کردن اسپلیت را انجام داد.

 

سرویس کولر گازی

گردآوری: بخش خانه داری

 

بیتوته😎😍
بیتوته😎😍 مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋