بیتوته😎😍

بیتوته😎😍

مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی
توسط ۸۹ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

واتس اپ دوباره تلگرام را کپی کرد واتساپ ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

به‌روزرسانی جدید واتساپ امکان استفاده از نام کاربری را به‌ جای شماره تلفن فراهم خواهد کرد. این ویژگی یک کپی برداری مستقیم از تلگرام است. 

به گزارش گجت نیوز ؛ واتساپ، محبوب‌ترین اپلیکیشن پیام‌رسان جهان، به‌روزرسانی جدیدی را از طریق برنامه بتا گوگل پلی منتشر کرده که شامل یک ویژگی مفید برای کاربرانی است که در گروه‌های چت پرتعداد عضویت دارند. براساس این قابلیت، هنگامی‌که پیامی را از یک مخاطب ناشناس در چت گروهی دریافت می‌کنید، نام کاربری جایگزین شماره تلفن خواهد شد.

 

این ویژگی که یک کپی برداری مستقیم از تلگرام محسوب می‌شود، اولین بار در نسخه بتا ۲.۲۲.۲۵.۱۰ واتساپ برای پلتفرم اندروید معرفی شد که شماره تماس را با نام کاربری در بخش حباب‌های پیام گروه‌های چت جایگزین می‌کرد. با آخرین به روزرسانی واتساپ، این ویژگی به فهرست چت نیز اضافه شده تا کاربران بتوانند بدون نیاز به ذخیره شماره به‌عنوان مخاطب جدید، از هویت شخص ناشناسی که پیام را ارسال کرده، آگاه شوند.

 

 واتساپ ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

این ویژگی به‌ویژه در چت‌های گروهی بزرگ که امکان شناسایی اعضای ناشناس آن دشوار است، موثر واقع خواهد شد. نمایش نام کاربری مخاطبین هم‌چنین ممکن است در دیگر بخش‌های برنامه مانند فهرست شرکت‌کنندگان گروه نیز جای شماره تلفن را بگیرد.

 

امکان استفاده از نام کاربری به جای شماره تلفن در واتساپ، در حال حاضر برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس قرار گرفته و انتظار می‌رود طی روزهای آینده برای کاربران بیش‌تری منتشر شود. به‌طور کلی، کپی برداری جدید واتساپ از تلگرام برای بسیاری از کاربران این پیام‌رسان که با شناسایی مخاطبان ناشناس در چت‌های گروهی مشکل دارند، یک ویژگی کارآمد خواهد بود.

 

 

 

بیتوته😎😍
بیتوته😎😍 مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋