بیتوته😎😍

مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی
توسط ۷۴ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

نقد کردن چک با اپلیکیشن تلفن همراهاخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,اپلیکیشن پرداخت موبایلی ونمو

اپلیکیشن پرداخت موبایلی ونمو متعلق به پی پال برای اولین بار نقد کردن چک را با استفاده از گوشی‌های هوشمند ممکن کرده است.

به گزارش مهر به نقل از اسلش گیر، خدمات نقد چک ونمو تنها در دسترس برخی کاربران این اپلیکیشن قرار گرفته است. با استفاده از این خدمات در شرایط شیوع ویروس کرونا دیگر نیازی به مراجعه به بانک برای دریافت مبالغ چک وجود ندارد.

 

ونمو تا پیش از این به علت ارائه خدمات ارسال و دریافت سریع پول با استفاده از گوشی‌های هوشمند محبوب بوده است. البته قبل از نقد شدن هر چک باید فرایندی برای کنترل سندیت و صحت آن طی شود که وقت زیادی را به خود اختصاص نمی‌دهد.

 

پی پال می‌گویند فرایند یادشده تنها به چند ثانیه زمان نیاز دارد و در موارد محدودی ممکن است چند دقیقه یا حتی چند ساعت زمان ببرد. بعد از تأیید چک، پول به حساب کاربری فرد در ونمو منتقل می‌شود که فرایند آن نیز چند دقیقه طول می‌کشد.

 

این خدمات هم برای گوشی‌های اندرویدی و هم برای آیفون در آمریکا در دسترس است و برای استفاده از آن اتصال یک حساب بانکی یا شماره کارت اعتباری به حساب ونموی فرد همراه با یک آدرس ایمیل تأیید شده ضروری است.

 

بیتوته😎😍

مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋