بیتوته😎😍

مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی
توسط ۲۶ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

شیوآمی گوشی تاشو با دوربین کشویی می سازداخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, شیوآمی

شرکت چینی شیوآمی از تولید یک گوشی منحصر به فرد خبر داده که هم دارای نمایشگر تاشو و هم دارای دوربین کشویی است. 

به گزارش فارس به نقل از اسلش گیر، گوشی جدید شیوآمی که هنوز زمان تولید آن مشخص نیست دارای نمایشگری است که بخش اعظم قاب جلویی این تلفن همراه را در بر می‌گیرد و برای تسهیل نصب نمایشگر کشویی بر روی این گوشی بر روی آن از دوربین کشویی استفاده شده است.

 

این اولین بار است که یک شرکت سازنده گوشی‌های هوشمند از تلفن همراه با نمایشگر تاشو در کنار دوربین کشویی استفاده می‌کند. گوشی مذکور در حالت تاشو دارای نمایشگر ۴.۶ اینچی است و ابعاد نمایشگر آن در صورت باز شدن به طور کامل به ۷ تا ۸ اینچ می‌رسد که البته این رقم به طور دقیق مشخص نیست.

 

دوربین پشتی این گوشی دارای سه لنز و دوربین کشویی یا سلفی این گوشی دارای دو لنز است که البته دقت هر یک از این حسگرها هنوز اعلام نشده است. در سمت راست این گوشی نیز دکمه‌هایی برای تنظیم صدا و روشن و خاموش کردن تلفن همراه مذکور در نظر گرفته شده است. شیوآمی قیمت و زمان عرضه این گوشی را اعلام نکرده است.

 

بیتوته😎😍

مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋