بیتوته😎😍

مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی
توسط ۲۶ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

تولید دوربین با دقت 151 مگاپیکسلاخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,دوربین

یک شرکت تجاری از تولید دوربینی حرفه ای با دقت 151 مگاپیکسل برای تهیه عکس هایی با دقت فوق العاده خبر داده است. این دوربین حدود 59 هزار دلار قیمت دارد. 

به گزارش فارس به نقل از سی نت، دوربین 151 مگاپیکسلی فازوان ایکس تی، اگر چه به اندازه یک خودروی برقی تسلا قیمت دارد، اما جزئیات حیرت آوری را از طبیعت و محیط اطراف ثبت می کند.

 

این دوربین برای ثبت تصویر از نقاط شهری، محیط های صنعتی، مناظر طبیعی و غیره کاملا مناسب است. در این دوربین از حسگر پردازش تصویر بزرگ و دقیق آی کیو 4 استفاده شده است. این حسگر 2.5 برابر حسگرهای مورد استفاده در دوربین های معمولی است.

 

* ویژگی های این دوربین

 

دقت هر یک از عکس های گرفته شده با این دوربین 14204 در 10652 پیکسل بوده و با زوم مکرر بر روی این تصاویر کماکان جزئیات زیادی قابل مشاهده هستند.

 

این دوربین به تنهایی 58990 دلار قیمت دارد. اما کاربر برای استفاده بهینه از آن باید یکی از لنزهای 23، 32 یا 50 میلیمتری را خریداری کند که هر یک از این لنزها حداقل 11990 دلار قیمت دارند. همچنین خرید لنزهای تله فوتو برای این دوربین هم 13 هزار دلار هزینه دارد. لذا باید برای تکمیل تجهیزات این دوربین بیش از 80 هزار دلار هزینه کرد. حجم هر یک از عکس های این دوربین از 200 مگابایت فراتر می رود.

 

بیتوته😎😍

مجله اینترنتی بیتوته🥳 اخبار روز، ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، دانش و فناوری و سرگرمی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋