flower perfume

بایدها و نبایدهای استفاده از ادکلن برای مردان :

چرا انتخاب ادکلن مردانه مناسب مهم است ؟ 

در اکثر مواقع مردان به نسبت زنان کم تر به مسائلی مانند چگونگی استفاده از ادکلن حساسیت نشان می دهند . این کم توجهی مردان در موارد مختلفی ممکن رخ دهد اما به هرحال اگر به دنبال یافتن روش های صحیح استفاده از ادکلن برای مردان هستید ، حتما ادامه مطلب را بخوانید . 

افراد زیادی هستند که به خاطر نداشتن آگاهی کافی در مورد نحوه صحیح ادکلن زدن ، درصد زیادی از بوی این ماده معطر را که می توانستند از آن بهره ببرند را از دست خواهند داد . در اصل ادکلن زدن درست برای قشر مردان جامعه این امکان را به وجود می آورد که حتی با خرید ادکلن ها ارزان بوی عطر دلپذیری را تجربه کنند . 

 

طبقه بندی رایحه های مختلف ادکلن مردانه :


ادکلن ها در کل تمامی محصولات معطر بر پایه عصاره ها و نت ها مختلفی بدست می آیند که این مواد به دو صورت مصنوعی و طبیعی تولید می شوند.
خیلی از این نت ها از ترکیباتی حیوانی ( نظیر مشک ، عنبر ، عسل و... ) ، گیاهی ، رایحه گل ها ساخته می شوند .همچنین در دنیای مدرن امروزی نیز به دلایل مختلف مواد مصنوعی مختلفی جایگزین رایحه های طبیعی به خصوص حیوانی شده اند . ادلکن ماده ای است که به نسبت عطر درصد از درصد کم تری عصاره خالص تشکیل می شود و نسبت الکل به روغن ( اسانس عطر ) موجود در آن میزان تبخیر نت های مختلف را تعیین می کند . نت های عطر به سه دسته مختلف تقسیم بندی می شوند به این صورت که نت های بالایی به نتی گفته می شود که به صورت در اثر قرار گرفتن در مجاورت هوا تبخیر خواهد شد ، نت های که سرعت تبخیر کمی طولانی تری دارند نت های میانی نامیده می شود و نت سوم  که نت پایه نیز گفته می شود رایحه ای است که بوی پایانی را در انواع عطر به وجود می اورند . مدت زمان ماندگاری این نت ها به موارد مختلفی بستگی دارد . در حقیقت هرچه میزان پایداری این نت ها بیشتر باشند کیفیت ادکلن و عطر نیز بیشتر است . 

اگر می خواهید با ویژگی های عطرهای مردانه بیشتر آشنا شوید کلیک کنید . 

 

رایحه ادکلن ها در کل به دو صورت سنگین و ملایم طبقه بندی می شوند . رایحه های ملایم برای استفاده روزمره توصیه می شوند و بیشتر از نت های میوه ای ( مرکبات ) و گل ها به وجود می ایند . برای کسب اطلاعات بیشتر حتما نکات مهم زیر را مطالعه کنید . 

چرا باید در مراسمات مختلف کاری ، خانوادگی و دوستانه ادکلن بزنیم ؟ 
متخصصان روانشناسی معتقدند که افراد در ملاقات های روزمره به خصوص دیدارهای بار اول ، برای جلب نظر مثبت دیگران نسبت به خودشان تنها چند ثانیه زمان در اختیار دارند . برخی از آنها مهم ترین آیتمی که می توانند منجر به این قضیه شود را تنها استفاده از یک عطر خوش رایحه می دانند . به طور کلی ثابت شده است که استفاده از عطر برای مردانی که برای بار اول می خواهند با همسر آینده شان دیدار عاشقانه داشته باشند بسیار مهم است و به نوعی باعث می شود که جذابیت آنها دو چندان شود . ادکلن ها و عطرهایی با رایحه مرکبات ، گل و نت های چوبی گزنیه های عالی بریا یک مراسم خاص و عاشقانه به حساب می ایند . 


 علاوه بر این گونه مراسمات ، مطالعات مختلف بیانگر این است که مردان به طور میانگین 50 درصد بیشتر از زنان در طول روز عرق می کنند ، اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که برای این مسائل اهمیت زیادی قائل می باشید باید یکی از دیگر از ملاک های استفاده مکرر از ادکلن و عطر را به خاطر همین مورد ، حتما مد نظر داشته باشید . امروزه متخصصان و شرکت های مختلف و بزرگ تولید کننده عطر بخش بزرگی از تولیدات و تحقیقات خود را بر مبنای نیازها و علایق آقایان قرار داده اند و هر چند وقت یکبار ادکلن های مردانه خاصی را به بازار معرفی می کنند . بهترین نمایش را از وضعیت روحی ، شخصیتی و اجتماعی خود به دیگران به اجرا در آورید ، باید حتما در انتخاب ادکلن مصرفی تان دقت لازم را داشته باشید . 

 


انتخاب ادلکن مردانه : 
در هنگام انتخاب ادکلن باید موارد مختلفی از جمله قیمت ، اصل بودن و... را در نظر داشته باشید اما با این حال مهم ترین نکته برای انتخاب ادکلن مردانه مناسب ، مطابقت داشتن رایحه این ادلکن با سلیقه شخصی فرد می باشد . عموما مهم ترین هدف مردان برای استفاده از ادکلن این است که حس اعتماد به نفس و شادابی را در خودشان افزایش دهند . اگر فردی که از ادکلن استفاده می کند رایحه عطر را بر اساس نظر دیگران انتخاب کند مسلما در طول شبانه روزی که از این ادکلن استفاده می کنند نمی تواند کمال لذت را ببرد . وقتی که قصد خرید یک ادکلن مرغوب را برای خودتان دارید بهتر است که در ابتدا رایحه دلپسند خودتان را شناسایی کرده باشید ، چنانچه در این مشکل دارید می توانید از طریق مشورت با فروشنده ماهری عطر و تست چند محصول مختلف بهترین گزنیه را برای خودتان انتخاب کنید . خیلی از مردان عادت دارند که تنها از یک نوع ادکلن و رایحه مخصوص استفاده کنند ، بهتره است آنها نام ادکلنی که به آن علاقه دارند را همیشه به یاد داشته باشند تا در هنگام خرید زمان زیادی را از دست ندهند . 

در ادامه به توضیح یک روش مرسوم تست و انتخاب عطر ادکلن مردانه می پردازم : 
معمولا در فروشگاه های عطر و ادکلن نوارهای کاغذی برای تست عطر وجود دارد ، برای اینکه بتوانید ادکلن مناسب برای خود انتخاب کنید بهتر است یکی از این نوار ها را به همراه ادکلن که قصد خرید آن را دارید برداشته و در حالی که بطری و کاغذ را با فاصله از نگه داشتید چند اسپری ادلکن را بر روی کاغذ بپاشید ( این فاصله بیشتر برای این رعایت می شود که قطرات ادکلن بر روی لباس و بدن شما قرار نگیرد و رایحه آن در صورت تست ادکلن های دیگر تداخلی به وجود نیاورد ) بعد از انجام این کار نوار کاغذی را چندبار تکان دهید و آن را بو کنید و نظر اولیه خودتان را در مورد این عطر به خاطر بسپارید ، سپس کاغذ تست را تا کرده و در جیب خود قرار دهید و پس از چند ساعت دوباره آن را استشمام نمایید . این کار به این دلیل انجام می شود که نت های میانی و بالایی عطر معمولا پس از چند ساعت از بین رفته و نت پایه عطر باقی می ماند . از آنجایی که این بررسی زمان بر است فروشندگان ادکلن و عطر معمولا دانه های قهوه را به مشتریان خود ارائه می دهند ، بوییدن دانه قهوه به بازسازی حس اولیه حس بویایی شما کمک می کند . برای اینکه بهترین انتخاب را انجام دهید ، پیشنهاد می شود که از چند نفر دیگر نیز کمک بخواهید و نظرات آنها را نیز در مورد رایحه ادکلن مدنظرتان بپرسید . 

اگر بخواهید خیلی دقیق تر ادکلن مردانه باکیفیت تان را انتخاب کنید می بایست عطر را بر روی پوست خود بپاشید . این کار یک مزیت و یک عیب دارد ، مزیت آن این است که شما از اینکه رایحه ادکلن با ph پوست بدنتان واکنشی نامطلوبی نشان نمی دهد ، مطمئن می شوید و البته عیب آن هم به می تواند این باشد که با پاشیدن یک نوع ادکلن بر روی پوست خود دیگر نمی توانید تمایز خاصی را بین رایحه دیگر ادکلن ها به دلیل تداخل بویایی تشخیص دهید . 
 

چرا باید گاهی اوقات مردان نوع ادلکن مصرفی شان را عوض کنند ؟


به طور معمول مغز این ساختاری به خصوص در مورد شناسایی انواع بو ها دارد . شکل گیرنده های مغز به گونه است که این قسمت حیاتی بدن مدام به دنبال یافتن بو های جدید می گردد و به بو هایی که به صورت همیشگی دریافت می کند واکنش خاصی نشان نخواهد داد . بوی ادکلن نیز از این قاعده مستثنی نبوده به همین دلیل بهتر است که چنانچه جزو آن دسته از مردانی هستید که همیشه از ادکلن استفاده می کنند ، بهتر است که یک برنامه ای را برای تعویض نوع رایحه ادکلن مورد استفاده تان در نظر بگیرید . این تعویض رایحه ادکلن به مغز شما این اجازه را می دهد که رایحه قبلی را تا حدی فراموش کرده و قدرت واکنش پذیری خودش را بدست آورد . 

ادکلن را به مچ دست پباشید !
اغلب مردم عادت دارند که در زمان خرید ادکلن ، آن را بر روی مچ اسپری کنند ، این روش تست رایحه ادکلن به دلیل اینکه مچ دست ناحیه از بدن می باشد که دارا نبض است ، صحیح می باشد اما بر اساس یک تصور غلط بعد از پاشش ادکلن شروع به مالیدن مچ می کنند ، از آنجایی که این عمل سرعت تبخیر نت های عطر را افزایش می دهد ، بهتر است این کار را انجام نداده و تنها به اسپری نمودن ادکلن بر روی نقاط نبض دار بدن اکتفا کنید . 

برای اینکه با مشخصات ادکلن های مردانه بیشتر آشنا شوید کلیک کنید . 


هر نوع ادکلن مردانه ای را نباید استفاده کرد !
به دلیل اینکه عمدتا مردان به صورت مداوم روزانه در بیرون از منزل به فعالیت های کاری ، تحصیلی و ... مشغول هستند باید ادکلن را انتخاب کنند که در طول روز به آنها حس شادابی ، آرامش و نشاط را بیشتر القا کند این در حالی است که برای میهمانی ها و مراسمات مختلف توصیه می شود که ادکلن هایی که رایحه ای خاص تر برای آنها به ارمغان می آورد و جذابیت شان را افزایش می دهد ، مورد استفاده مرد ها قرار گیرد . پس باید بر اساس شرایط محیطی ادکلن تان را انتخاب کنید . 

چگونه بهترین خرید ادکلن مردانه را انجام دهیم ؟
برای اینکه بهترین تجربه از خرید ادکلن را بدست آورید باید پس از مطالعه موارد گفته شده در این مقاله ، تصمیم خود را مبنی را نوع رایحه دلپسندتان بگیرید . پس از این مرحله شما می توانید با جستجو در اینترنت و مقایسه قیمت های سایت ها فروشگاهی مرتبط با محصولات عطر و ادکلن و همچنین بررسی قیمت های سطح بازار ادکلن موردنظرتان با بهترین قیمت خریداری نمایید . 

مناسب ترین ادکلن ها برای مردان ورزشکار و پرانرژی چه رایحه ای دارند ؟

عموم قشر مردان و به خصوص پسران جوان برای اینکه حس شادابی و طراوت را در تمام طول روز تجربه کنند می بایست از عطر ها و ادکلن هایی با رایحه های خنک ، سبک مانند رایحه مرکبات ، گل رز ، رایحه دریایی بهره ببرند .همچنین رایحه چوبی نیز می تواند گزنیه مناسبی برای این قشر از جامعه باشد.


نتیجه گیری : 
واضح است که خرید ادکلن مردانه و انتخاب رایحه ای مناسب نمی تواند برای هر کسی به راحتی انجام شود . تنوع سلایق و علاقه مندی های افراد بسیار گسترده است اما مطمئنا به هرحال شما می توانید با کمی دقت و بررسی به رایحه دلپذیرتان دست پیدا کنید . علاوه بر این موارد همانطور که اشاره شده باید بدانید که مهم ترین نکته برای خرید ادکلن مردانه ، مطابقت داشتن رایحه این ماده عطرآگین با سلیقه فردی شما است چون اگر رایحه عطر را شما تنها بر اساس نظر دیگران و اینکه این عطر جزو مدهای روز باشد انتخاب کنید ، ممکن است رایحه آن برای شما آزادهنده باشد و مشکلات روحی را از جمله از دست دادن تمرکز برایتان پدید آورد . 
 


 

flower perfume

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋