flower perfume

ویژگی های عطر مردانه

آشنایی با خصوصیات عطر های مردانه 

مردان نیمی از یک جامعه را تشکیل می دهند . اگرچه بسیاری تصور می کنند که این قشر نباید زیاد به فکر شیک پوشی و دنبال کردن مد های مختلف باشند ، اما در این میان این گروه از جامعه ، بر خلاف تصورات علاقه به آراستگی و شیک پوشی بسیار متداول است . 

در ابتدای امر باید گفت که همواره یکی از دغدغه های مردان شیک پوش انتخاب عطری با رایحه مناسب می باشد ، بسیاری از آقایان تمایل دارند، عطرهایی را استفاده کنند که به آن‌ها حس اعتماد به نفس بدهد. و روحیه آنان را در روزهای سخت شغلی حفظ کند . 

جذابیت و خاص بودن هر فردی در یک جمع اغلب با ظاهر آراسته و بوی خوشش نشان داده می شود. می توان گفت که عطر مردانه مناسب نشان دهنده ارزش شخصیت و شخصیت یک مرد متشخص است و اغلب تاثیر بسیار زیادی در جذب و نگاه دیگران خواهد داشت.

بنابراین از این موضوع که عطر و ادکلن مردانه در تکمل شخصیت آقایان نقش بسیار مهمی دارد، نمی توان گذشت. از آنجا که مردان حضور پر رنگی در محیط اجتماعی دارند، باید از عطری های خوشبو با ماندگاری بالا بهره بگیرند. جالب است بدانید که عطر های مردانه نسبت به عطر های زنانه اغلب خشن تر سنگین تر تلخ تر و تند تر هستند که در نوبه خود موجب جذابیت بیشتر آقایان خواهد شد. در حال حاضر با تنوع بسیار زیاد در حوضه عطر و ادکلن مردانه و همین طور دشوارتر شدن انتخاب عطر مردانه مناسب ، خرید عطر مناسب مردانه با ماندگاری بالا کمی سخت شده است، اما ما در این مطلب راهنما قصد داریم این کار را برای شما آسان کنیم.

 

نحوه خرید عطرهای مردانه

هر کسی دارای  ذوق و سلیقه خاص خود است مثلا پدر یا برادرشما نمیتوانند عطری با ذوق و سلیقه شما انتخاب و خریداری کنند  مگر سیقه های یکسانی داشته باشید و این امری بدیهی می باشد چون ذوق و سلیقه امری کاملا شخصی و خصوصیست .دراین  مقاله پنج نشانه برتر معرفی شده ، که برای مردانی است که برای خود عطر می خرند ، یا برای شخصی که مایل به خرید هدیه برای یک مرد خاص در زندگی خود است.

اولین نشانه: هدف را در نظر بگیرید

آیا برای جلب رضایت دیگران عطر یا ادکلن می زنید؟ یا برای بخاطر سلیقه و ذوق خود از آنها استفاده میکند؟ یا برای جذب جنس مخالف؟

یا برای اجتماع یا مراسمات؟

این عوامل می توانند بر سبک رایحه ای که ممکن است دوست داشته باشید بخرید تأثیر بگذارند.

اگر او از ادکلن صرفاً به عنوان عادت  بعد از اصلاح های خود  استفاده می کند ، یک ادوکلن بعد از اصلاح ، باید مرطوب کننده  پوست یا دارای بوی سبک و خفیف باشد

اگر مجرد و به دنبال سرگرمی هستید ، یک ادو تویلت جنسی مردانه ی مرموز یا ادو پرفیوم می تواند برای شما مفید باشد.


سبک زندگی را در نظر بگیرید .


یک نکته مهم در هنگام انتخاب رایحه توجه به سبک زندگی تان است.یک جوان ورزشکار ممکن است چیزی مرکب ، تازه و اسپرت را به چیزی سنگین ، تند و محافظه کار ترجیح دهد. یک تاجر احتمالاً از چیزی جسورانه ، با اعتماد به نفس و فرمانبرانه لذت می برد.

پس در انتخاب عطر خوب سبک زندگی نیزبی تاثیر نیست .

و هر کس بسته به سبک زندگیش می تواند انتخاب های متفاوتی داشته باشد.

 

سناریو را در نظر بگیرید .

چه موقع و کجا احتمال استفاده از آن وجود دارد؟ برای  مدرسه؟ برای دفتر؟ در یک قرار؟ برای یک رویداد یا مناسبت خاص؟ می توانید با انتخاب رایحه ای که در هر شرایط خاص بهترین عملکرد را داشته باشد ، انتخاب های خود را اصلاح کنید

یک عطر چوبی با رایحه تند یا عطرمشک ممکن است در محل کار یا در یک قرار ملاقات خوب نباشد .

سن را در نظر بگیرید .

فقط حواستان باشد که هیچ مرد بالغی نمی خواهد بوی جاستین بیبر را بگیرد! پس انتظار نداشته باشید ، پسر نوجوان تازه بالغ شده ی شما از همان ادکلنی تندی که پدربزرگش استفاده می کند خوشش بیاید!

اجازه دهید بینی شما مشخص کند که کدام ادکلن ها جمعیت خاص را هدف قرار داده اند و بر این اساس خریدهای خود را انجام دهید.

شخصیت را در نظر بگیرید .

از انتخاب  یک مرد در مورد عطر یا ادکلنی هایی که می زند چیزهای زیادی را می توان تعیین کرد ، بنابراین چیزی پیدا کنید که با شخصیت تان مطابقت داشته باشد. اگر هنرمند و یا از نظر اخلاقی مستقل هستید ، به دنبال عطر و بویی منحصر به فرد باشید که شما را از جمعیت متمایز کند ، حتی نام عطر ، بطری و بسته بندی می تواند در انتخاب هایی که ممکن است در نظر بگیرید نقشی داشته باشد.

امیدوارم که این مقاله کوتاه به شما کمک کند تا بتوانید انتخابی در خور ذوق و سلیقه و شخصیت و سن و سبک زندگیتان داشته باشید

flower perfume

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋