برنامه‌نویس شماره یک

برنامه‌نویس شماره یک

سلام.. از یک خوره برنامه نویسی و عاشق فناوری های جدید برای شمایی که خوره programing هستی
توسط ۱ نفر دنبال می شود

مانند مایکروسافت، اپل نیز در حال واگذاری کرسی خود در هیئت مدیره OpenAI است

اپل هم مانند مایکروسافت کرسی خود در هیئت‌مدیره OpenAI را واگذار می‌کند

اگرچه فشارهای رگولاتوری احتمالاً باعث اتخاذ چنین تصمیماتی شده است، اما OpenAI با این دو غول فناوری جلساتی منظم خواهد داشت.

براساس گزارش فایننشال تایمز، اپل نیز قصد دارد مانند مایکروسافت عمل کند و کرسی خودش در هیئت‌مدیره OpenAI را واگذار کند.

هفته گذشته در گزارشی گفته شده بود «فیل شیلر»، مدیر اپ استور و رئیس سابق بخش بازاریابی اپل، به‌عنوان ناظر به هیئت‌مدیره OpenAI ملحق می‌شود. ناظر هیئت‌مدیره سمتی غیررسمی است؛ فرد ناظر می‌تواند در جلسات هیئت‌مدیره حضور داشته باشد اما حق رأی‌ ندارد.

بااین‌حال، فایننشال تایمز در گزارش جدید خود ادعا کرده هم اپل هم مایکروسافت هم‌زمان با نظارت بسیار گسترده رگولاتوری‌ها روی سرمایه‌گذاری غول‌های فناوری در استارتاپ‌های هوش مصنوعی، قصد دارند کرسی‌هایشان در هیئت‌مدیره OpenAI را واگذار کنند.

ادامه همکاری OpenAI با اپل و مایکروسافت

اپل هم مانند مایکروسافت کرسی خود در هیئت‌مدیره OpenAI را واگذار می‌کند

همچنین به گفته یکی از سخن‌گویان OpenAI، این استارتاپ به‌عنوان بخشی از «رویکرد جدید برای اطلاع‌رسانی و تعامل با شرکای استراتژیک مهم خود» جلسات منظمی با آن‌ها برگزار خواهد کرد.

کمیسیون اروپا ماه گذشته گفته بود درحال بررسی همکاری مایکروسافت و OpenAI است. کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده نیز سرمایه‌گذاری‌های شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، آمازون و گوگل در استارتاپ‌های هوش مصنوعی را بررسی می‌کند.

باوجود توافق اپل و OpenAI، چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT به iOS 18 و سایر سیستم‌عامل‌های اپل اضافه خواهد شد همچنین سیری قادر خواهد بود درخواست‌های پیچیده کاربران را برآورده کند. نکته قابل‌توجه این است که در این همکاری نه OpenA‌I نه اپل پولی پرداخت نمی‌کنند. به باور اپل این شرکت فناوری Op‌en‌AI را در اختیار صدها میلیون کاربر قرار می‌دهد؛ به همین دلیل نباید هزینه‌ای به Op‌enAI بپردازد.

برنامه‌نویس شماره یک
برنامه‌نویس شماره یک سلام.. از یک خوره برنامه نویسی و عاشق فناوری های جدید برای شمایی که خوره programing هستی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋