برنامه‌نویس شماره یک

برنامه‌نویس شماره یک

سلام.. از یک خوره برنامه نویسی و عاشق فناوری های جدید برای شمایی که خوره programing هستی
توسط ۱ نفر دنبال می شود

اردوی آموزشی مدیریت کسب و کار تریگ برگزار شد

تریگ کمپ آموزش راهبری کسب‌وکار برگزار شد

کمپ پنج‌روزه‌ راهبری کسب‌وکار با عنوان تریگ کمپ، به همت شتاب‌دهنده‌ تریگ‌آپ برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در کمپ آموزش راهبری کسب‌وکار که از 5 استان کشور آمده بودند، بعد از گذراندن فرایند آزمون و مصاحبه اولیه، به پذیرش در این تریگ کمپ درآمدند.

تریگ کمپ راهبری کسب‌وکار (سطح مقدماتی) با هدف تربیت راهبران کسب‌وکارهای استارتاپی جهت فعالیت در اجزای اکوسیستم کارآفرینی کشور، شتاب‌دهنده‌ها، خانه‌های خلاق، کارخانه‌های نوآوری، پارک‌های علم و فناوری و... طی پنج روز در فضای سینرژی برگزار شد. طی این رویداد، مخاطبین پس از یادگیری سرفصل‌های مختلفی همچون: متقاعدسازی، تفکر نقادانه، تصمیم‌گیری، ارزیابی ایده، ارتباط مؤثر، تکمیل بوم ناب و... به‌صورت تئوری و عملی با ادبیات و فضای راهبری آشنا شدند.

تریگ کمپ آموزش راهبری کسب‌وکار برگزار شد

از نگاه برگزارکنندگان این تریگ کمپ، راهبر کسب‌وکار کسی است که درک کامل و نسبتاً جامعی از تمام ابعاد کسب‌وکار دارد، توانمند در حوزه مهارت‌های نرم ازجمله مهارت‌های فکری و ارتباطی است و نقش هدایت و همراهی تیم را تا حصول نتیجه بر عهده دارد و می‌تواند تشخیص دهد که برای پیشبرد یک تیم استارتاپی چه عملیاتی و چگونه باید انجام شود.

این رویداد آموزشی با همراهی و درخواست دفتر توسعه زیرساخت‌های معاونت علمی ریاست‌جمهوری از شتاب‌دهنده تریگ‌آپ به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین شتاب‌دهنده‌های کشور و با توجه به نیاز و کمبود شدید افراد مطلع و با دانش برای هدایت تیم‌های استارتاپی برگزار شد.

لازم به ذکر است که شتاب‌دهنده تریگ‌آپ در راستای توانمندسازی منابع انسانی اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی ایران، تصمیم دارد که با برگزاری رویدادهای تریگ کمپ این مسیر را ادامه دهد و به رشد هرچه بیشتر و موفقیت کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها کمک کند.

برنامه‌نویس شماره یک
برنامه‌نویس شماره یک سلام.. از یک خوره برنامه نویسی و عاشق فناوری های جدید برای شمایی که خوره programing هستی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋