برنامه‌نویس شماره یک

برنامه‌نویس شماره یک

سلام.. از یک خوره برنامه نویسی و عاشق فناوری های جدید برای شمایی که خوره programing هستی
توسط ۱ نفر دنبال می شود

پوشش زنده دیجیاتو: رویداد معرفی سری Galaxy S24 [چهارشنبه ساعت 21:00]

پوشش زنده دیجیاتو: مراسم رونمایی از سری گلکسی S24 [چهارشنبه ساعت 21:00]

در این مطلب پوشش زنده ویدیویی دیجیاتو از رویداد گلکسی آنپکد 2024 سامسونگ برای رونمایی از سری گلکسی S24‌ را مشاهده می‌کنید.

سامسونگ چهارشنبه شب میزبان رویداد گلکسی آنپکد خواهد بود؛ مراسمی که در آن از گوشی‌های سری گلکسی S24‌ به همراه گلکسی AI‌ رونمایی خواهد شد. ما مانند همیشه، این رویداد را در دیجیاتو به‌صورت زنده پوشش خواهیم داد.

چند روز پیش سامسونگ از برگزاری رویداد گلکسی آنپکد 2024 در تاریخ 27 دی‌ماه در سن‌خوزه، آمریکا خبر داد. در مقایسه با مراسم سری گلکسی S23، مراسم امسال تقریباً دو هفته زودتر برگزار می‌شود.

در رویداد چهارشنبه شب سامسونگ، گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ معرفی خواهند شد؛ پرچمدارهایی که هوش مصنوعی نقشی مهم در آن‌ها ایفا خواهد کرد. درحقیقت غول کره‌ای از هوش مصنوعی گلکسی AI‌ هم در رویداد گلکسی آنپکد رونمایی می‌کند. علاوه‌براین، امسال دوباره سامسونگ از دو تراشه مختلف در پرچمدارهای خود استفاده خواهد کرد: اسنپدراگون 8 نسل 3 و اگزینوس 2400.

پوشش زنده مراسم رونمایی از سری گلکسی S24

دیجیاتو مراسم چهارشنبه شب را به‌صورت زنده پوشش خواهد داد. در این مراسم «حمید مقدسی»، «کورش چایچی» و «امیرحسین یاری» همراه شما خواهند بود. برای مشاهده این مراسم کافی است ساعت ۲۱:۰۰ روز چهارشنبه به همین مطلب مراجعه کنید.

برنامه‌نویس شماره یک
برنامه‌نویس شماره یک سلام.. از یک خوره برنامه نویسی و عاشق فناوری های جدید برای شمایی که خوره programing هستی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋