bardiabodag

چطور خدمات کامپیوتر در محل استفاده کنیم؟

 

این فهرستی از خدمات مغز رایانه در این زمینه است:

• نصب ویندوز ۱۰،۱۱، ۸، 7 

• نصب انواع ویندوز سرور، اکس‌ پی و سیستم‌ عامل‌های جدید

• نصب درایور های ویندوز

• نصب پک کامل نرم‌افزاری

• نصب نرم‌افزارهای کاربردی (مجموعه آفیس، مجموعه آدوبی و...)

• نصب و آپدیت آنتی‌ ویروس

• بک‌ آپ گیری و ریستور ویندوز

البته خدمات مغز رایانه به این لیست خلاصه نمی‌شود و هر خدمتی که برای سرویس‌های کامپیوتری نیاز دارید، می‌توانید سفارش خود را طبق درخواست خود سفارشی سازی کنید و به پشتیبانی مغز رایانه اطلاع دهید.

سفارش آنلاین خدمات کامپیوتر در محل از مغز رایانه چه مزیتی دارد؟

• ارائه خدمات در محل : اولین و اصلی‌ترین مزیت این کار، این است که شما می‌توانید در منزل خود از این سرویس بهره ببرید و نیازی به جابه‌جایی کیس کامپیوتر و یا لپ‌ تاپتان نیست.

• سفارش آنلاین خدمات: با کمک مغز رایانه نه نیاز به مراجعه حضوری دارید و نه تماس تلفنی، بلکه به‌ راحتی می‌توانید سفارش خود را به‌ صورت اینترنتی ثبت کنید و منتظر حضور کارشناس بمانید.

• عدم نیاز به جابه‌جایی کامپیوتر: با کمک مغز رایانه لازم نیست کامپیوتر خود را به خدمات کامپیوتری بسپارید، بلکه به‌ راحتی می‌توانید از خدمات در منزل و محل کار خود استفاده کنید و دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید.

• تعیین تاریخ و زمان مراجعه متخصص: این شما هستید که می‌توانید زمان و تاریخ حضور متخصص را تعیین کنید و به‌ این ‌ترتیب برنامه‌ریزی بهتری برای خدمت خود داشته باشید.

پشتیبانی مغز رایانه: مغز رایانه در تمام مراحل انجام خدمات، در کنار شماست و با تیم پشتیبانی سریع و رایگان خود می‌کوشد تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کرده و بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهد.

روند ثبت سفارش سرویس نصب ویندوز در مغز رایانه چگونه است؟

روند ثبت سفارش خدمات نصب ویندوز در مغز رایانه کاملاً رایگان است و با پاسخ به چند سؤال ساده، سفارش شما، هرجایی که باشید، ثبت خواهد شد. پس‌ازآن بازه زمانی مشخصی را تعیین می‌کنید که در آن زمان متخصص مغز رایانه برای نصب ویندوز به منزل یا محل کار شما بیاید. شما می‌توانید روز و همچنین بازه ساعت مدنظرتان را تعیین کنید. فرد متخصص برای خدمت موردنیاز شما، قیمت مغز رایانه را اعلام می‌کند و شما می‌توانید با بررسی متخصص را انتخاب کنید.

 

شما می توانید با خیالی راحت هر نوع مشکلی را که دارید به مغز رایانه بسپارید و کارشناسانی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند، همگی دارای مدرک های تخصصی فنی کرده و با تجربه نیز هستند و صفر تاصد کار ها را می توانند انجام دهند.برای شما مغز رایانه این امکان را می دهد که قبل از نصب ویندوز بک آپی را از لپ تاپ یا رایانه شما بگیرد.

 

برای شرکت مغز رایانه تفاوتی ندارد که برای رایانه شما چه مشکلی پیش آمده است که هر گونه مشکلی که باشد، در آدرسی و محلی که شما از طریق اپلیکشن برای کارشناسان تعیین کرده اید در آن محل می توانند مشکل پیش آمده را حل کنند این شرکت فقط برای آرامش و آسایش شما مشتریان عزیز تاسیس شده که شما بدون اتلاف در وقت وهزینه بتوانید به کار ها خود برسید.

 

پس بنابراین با خیال راحت تر  سیستم تان را به مغز رایانه بسپارید و در صورتی که با مشکلی روبرو شدید می توانید با پشتیبان رایگان مغز رایانه در ارتباط باشید که هر چه سریع تر خرابی تجهیزات و سیستم شما را رفع کنند.

هزینه خدمات کامپیوتر در محل چقدر است؟

هزینه سرویس‌های مختلف نصب ویندوز در محل به خدمت مورد نظر شما بستگی دارد. یک گزینه، تنها نصب ویندوز توسط کارشناس مغز رایانه است و درعین‌حال، برای نصب درایورها و نرم‌افزارها، بک‌ آپ کامل اطلاعاتتان و نصب آنتی‌ ویروس هزینه‌های مجزایی در نظر گرفته می‌شود که قیمت تک تک این سرویس‌ها کاملاً شفاف و واضح است. در صورت مغاریت قیمت طبق فاکتور رسمی کارشناسان مغز رایانه به شما ارائه خواهد کرد.

چطور به خدمات کامپیوتری در محل مغز رایانه اطمینان داشته باشم؟

فرق نمی‌کند به دنبال خدمات کامپیوتری در محل باشید و یا فقط قصد نصب ویندوز در محل را داشته باشید. هدف مغز رایانه تأمین رفاه و آرامش و آسایش در زندگی شماست و به همین خاطر خبره‌ترین و کاربلدترین کارشناس را برای رفع مشکلات و نیازهای شما، به خدمت گرفته است. تمام کارشناس شاغل در مغز رایانه، تأییدیه‌های لازم را کسب کرده‌اند تا خدماتی که به شما ارائه می‌کنند کیفیت بالایی داشته باشد.

پس با خیال راحت کارتان را به مغز رایانه سپرده و نگران هیچ‌ چیزی نباشید؛ درصورتی‌ که با هر مشکلی روبه‌رو شدید، می‌توانید مشکل را با پشتیبانی رایگان مغز رایانه در ارتباط باشید تا هرچه سریع ‌ترخرابی تجهیزات شما رفع شود.

هزینه های سرویس مغز رایانه جهت حفظ پروتکل های بهداشتی به دو صورت پرداخت میشود که نسبت به رفاه حال شما به دو صورت درمحل و پرادخت از طریق درگاه بانکی میتوانید پرداخت کنید.

 

 اتفاقات روزمره، اخبار مهم را در وبلاگ مغز رایانه بخوانید.

bardiabodag

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋