آزاده پاوه نژاد

آزاده پاوه نژاد

اهل برنامه نویسی، دوستدار کتاب

واژگونی مرگبار پژو 206 در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از واژگونی یک دستگاه پژو ۲۰۶ در این شهرستان خبر داد و گفت: در اثر این حادثه متاسفانه یک نفر در دم فوت و یک نفر از سرنشینان آن مجروح شد.

مهر: فرمانده انتظامی شهرستان میانه از واژگونی یک دستگاه پژو ۲۰۶ در این شهرستان خبر داد و گفت: در اثر این حادثه متاسفانه یک نفر در دم فوت و یک نفر از سرنشینان آن مجروح شد.

سرهنگ حسن رفیعی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی خودرو در بخش کندوان به سمت شهرستان کوثر، بلافاصله مأموران انتظامی به همراه عوامل امدادی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

واژگونی مرگبار  پژو 206 در تبریز

وی افزود: با حضور مأموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، خودرو مذکور که پدر و پسر بوده واژگون، که متأسفانه در اثر این حادثه پدر خانواده فوت و فرزند وی توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس شهرستان در دست بررسی است، از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگی از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز و همچنین تجاوز به چپ خودداری کنند و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می‌کنند در مکانی امن توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

آزاده پاوه نژاد
آزاده پاوه نژاد اهل برنامه نویسی، دوستدار کتاب

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋