آزاده پاوه نژاد

آزاده پاوه نژاد

اهل برنامه نویسی، دوستدار کتاب

واکنش احساسی سردار آزمون به اتفاقی غیرمنتظره در زندگی اش

سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال رم واکنش جالبی به بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران داشت.

برترین‌ها: سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در غیاب احسان حاج‌صفی و علیرضا جهانبخش به عنوان کاپیتان تیم ملی در ترکیب اصلی قرار گرفت و بازوبند را بر بازو بست.

حالا مهاجم تیم فوتبال رم واکنش جالبی به این موضوع داشت و با انتشار پستی در صفحه مجازی خود نوشت: وقتی فوتبال را به صورت حرفه‌ای شروع کردم، چند آرزوی بزرگ داشتم. اولین و مهمترینش، پوشیدن پیراهن پرافتخار تیم ملی بود که خدا را شکر سال‌ها بعد نصیبم شد. حضور در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا اهداف بعدی‌ام بود که این اتفاقات هم برایم رخ داد. مقابل ازبکستان، اما بازوبند ارزشمند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بستم.

افتخاری دیگر برای من که از لحظه لحظه‌ی حضورم در تیم ملی لذت می‌برم. می‌دانستم این بازوبند پیشتر بر بازوی چه بزرگانی بسته شده و چه خوشحالم که این اتفاق را هم در تاشکند تجربه کردم. کاپیتانی جزو اهداف من نبود، اما نمی‌توانم بگویم که هرگز آرزوی بستن بازوبند را نداشتم. این بازوبند با اینکه مسئولیت مرا سنگین‌تر کرد، اما یک اتفاق مثبت در زندگی ورزشی‌ام بود. خدا را شکر برای اولین بار از ابتدای بازی تجربه‌اش کردم و از این بابت خوشحالم و ممنون از همه‌ی بازیکنانی که بهم اعتماد کردن.

واکنش احساسی سردار آزمون به اتفاق غیرمنتظره در زندگی‌اش

آزاده پاوه نژاد
آزاده پاوه نژاد اهل برنامه نویسی، دوستدار کتاب

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋