اطلس ابزار

اطلس ابزار

فروشگاه تخصصی ابزار

بررسی، مشخصات فنی آچار گیربکسی دو سرعته دو بکس کمل

آچار گیربکسی کمل مدل دو سرعته (camel labor saving wrench) مناسب برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره هایی که برای باز کردن نیاز به قدرت خیلی بالا می خواهند. تصور کنید با کامیون خود در یک جاده در حال حرکت هستید که ناگهان متوجه می شوید که لاستیک خودرو شما نیاز به تعویض دارد، همیشه باز کردن مهره های چرخ برای رانندگان کامیون یک کابوس است. زیرا برای باز کردن نیاز به آچار با دسته خیلی بلند است و نیاز به وارد کردن نیروی خیلی بالایی می باشد. با استفاده از آچار گیربکس کمل به راحتی این کار را می توانید انجام دهید.
این آچار دارای وزن 9 کیلوگرم است و با تبدیل نسبت نیرو باعث می شود شما با چرخاندن دسته آن و تبدیل نیرو دست شما نیرو عظیمی حداکثر تا 3800 نیوتون متر ( معادل تقریبا 380 کیلوگرم متر ) به مهره وارد شود. کدوم مهره توانایی مقاوت در برابر این نیرو عظیم را دارد؟
قطر شفت خروجی آن 1 اینچ است. بکس های داخل جعبه آچار گیربکس کمل شماره 32 و 33 میلی متر است که در صورت نیاز به بکس با شماره دیگر میتوانید بکس یک اینچ با هر شماره ای تهیه کنید و از آن استفاده کنید. نسبت تبدیل آن دارای دو حالت مختلف است که دور اول دارای سرعت بیشتر و نیروی کمتری وارد می کند و دور دوم دارای حرکت کند اما نیرو بسیار بالایی است.

 


در بعض از موارد بکس بادی قادر به باز کردن مهره ای نبوده اما با استفاده از آچار گیربکسی کمل مهره مورد نظر به راحتی باز شده است. جنس این دستگاه از کزوم مولبیدن آب کاری شده است. توصیه می گردد برای طول عمر بالاتر دستگاه از نفوذ گرد و خاک و رطوبت به داخل آن جلوگیری کنید و هر چند وقت یکبار روغن کاری گردد.

وزن 10 kg
گارانتی

7 روز ضمانت بازگشت وجه

بسته بندی

کیف ضد ضربه BMC

مواد سازنده

کروم مولبیدن

کشور سازنده

چین

درایو

1 اینچ

گشتاور

حداکثر گشتاور 3800 نیوتون متر

مناسب برای

– باز کردن چرخ کامیون و اتوبوس
– مناسب برای صنایع آهنگری

تجهیزات همراه

– کیف ضدضربه BMC
– بکس 1 اینچ سایز 32 میلی متر
– بکس 1 اینچ سایز 33 میلی متر
– رابط کمکی 1 اینچ به طول 10 سانتی متر
– دسته کمکی

سایر ویژگی ها

– دو سرعته
— نسبت انتقال ۱: 4.2
— نسبت انتقال ۱: 64
– طول رابط کمکی: 9 سانتی متر
– مناسب برای باز کردن مهره چرخ انواع کامیون سبک و سنگین
– طول آچار 32 سانتی متر
– دارای استاندارد CE

اطلس ابزار
اطلس ابزار فروشگاه تخصصی ابزار

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋