arzido.com

ارزیدو یک رسانه خبری و آموزشی جامع در حوزه ارز‌های دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز است. راستای فعالیت تیم ارزیدو به نیاز‌های علاقه‌مندان این حوزه گره خورده است.

توکن هواداری موناکو ASM – توکن رسمی باشگاه موناکو

توکن هواداری AS Monaco

توکن هواداری موناکو (ASM) نام تنها توکن رسمی باشگاه فوتبال موناکو است و در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۲ با مشارکت AS Monaco و Socios وارد بازار شد و بر بستر بلاکچین چیلیز ساخته شده است. این توکن مانند دیگر دارایی های دیجیتالی یک ارز دیجیتال است و به شما این حق را می‌دهد که در مورد تصمیم‌های رسمی باشگاه، و همچنین دسترسی به تجربه های جدید پیرامون باشگاه داشته باشید. مانند دیگر توکن های هواداری شما میتوانید به این توکن از طریق پلتفرم Socios دسترسی داشته باشید.

 

توکن ASM و پلتفرم Socios

همانطور که گفتیم Socios پلتفرم رسمی برای اکثر توکن های هواداری است. این پلتفرم به طرفداران باشگاه فوتبال موناکو در سراسر جهان دسترسی برای تأثیرگذاری و تعامل با باشگاه را می دهد که قبلاً هرگز سابقه نداشته است. توکن ASM برای همه قابل دسترسی خواهد بود تا هر شخص بتواند نظر خود را داشته و با اشتیاق افاقات پیرامون باشگاه را دنیال کند. بنابراین AS Monaco از برنامه Socios به عنوان پلتفرمی برای دارندگان توکن هواداری خود ASM استفاده می‌کند تا با دادن قدرت تصمیم‌گیری در انتخاب‌های خاص باشگاه شرکت کنند. دارندگان توکن ASM می توانند در مورد موضوعاتی مانند طراحی پیراهن، اتوبوس تیم، شعار تیم و یا حتی یازده نفر ابتدایی رای دهند.

 

توکن ASM و پلتفرم Socios

رای دادن از طریق توکن ASM

شما فقط می توانید یک بار در مورد هر موضوع رای دهید، اما وزن رای شما به تعداد توکن های هواداری شما بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر ۱۰ توکن ASM داشته باشید، رای شما ۱۰تا محاسبه می شود. امکان شرکت در رای های مختلف برای هر یک از آنها منوط به داشتن حداقل تعداد مشخصی توکن هواداری است که توسط باشگاه تعیین شده است.

 

کسب پاداش از طریق توکن هواداری ASM

شما می توانید با شرکت در تصمیم گیری های باشگاه و همچنین با شرکت در آزمون ها و بازی های مختلف جوایز ارزنده ای کسب کنید. از جمله این جوایز:

  • حضور در یک مسابقه با یک بازیکن افسانه ای باشگاه
  • سفر با تیم
  • داشتن دسترسی VIP به مسابقات خانگی باشگاه فوتبال موناکو

 واقعاً هیچ محدودیتی برای جوایز پیشنهادی وجود ندارد! پس از کسب این پاداش ها شما توکن های خود را از دست نخواهید داد و شما توکن هواداری ASM خود را حفظ خواهید کرد و پس از گذشت یک ماه یا حتی سال ها، دیگر نیازی به خرید اشتراک مجدد نیست.

 

کسب پاداش از طریق توکن هواداری ASM

 

نحوه خرید توکن ASM

شما می‌توانید ASM را مستقیماً از برنامه Socios و با استفاده از ارز CHZ خریداری نمایید. ابتدا، شما باید ارز CHZ را خریداری نمایید، سپس می‌توانید آن‌ها را به سادگی با ASM تعویض کنید. یا اگر امکان استفاده از برنامه Socios را ندارید، میتوانید این توکن را از برخی صرافی ها خریداری نمایید ولی در نظر داشته باشید که اگر خارج از این برنامه توکن ASM را بخرید قابلیت کسب جوایز و شرکت در رای گیری ها را نخواهید داشت!

 

آیا توکن ASM قابل استخراج است؟

ASM قابل استخراج شدن نیست و همانند سایر توکن‌های هواداری، کاربران ممکن است با انجام فعالیت ها و بازی ها این توکن را به عنوان پاداش در پلتفرم Socios به دست آورند.

 

قیمت توکن هواداری ASM

قیمت توکن هواداری AS Monaco در زمان نگارش این مقاله ۱.۸۷ دلار و دارای عرضه در گردش ۱.۴ میلیون کوین ASM و عرضه کل ۱۰ میلیون است.

منبع : توکن هواداری موناکو ASM – توکن رسمی باشگاه موناکو

 

arzido.com

ارزیدو یک رسانه خبری و آموزشی جامع در حوزه ارز‌های دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز است. راستای فعالیت تیم ارزیدو به نیاز‌های علاقه‌مندان این حوزه گره خورده است.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋